Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még nem vagyok érett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem vagyok érett egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm,most is szeretnék,csak az a bajom hogy ha meg van,akkor az egészet kb egy nyűgnek élem meg.Pl hogy foglalkozni kell a lelkével,elmondani merre jártam,meg hogy alapból hogy kevesebb idő jut arra amit szeretek csinálni,és utána egy ilyen sz..rokrá figurára kapcsolok.Még éretlen vagyok ilyen téren ?
2017. ápr. 16. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet hogy nem is szeretnél komoly kapcsolatot, akkor már nem az érettség számít.
2017. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy éretlen, vagy alkalmatlan. De ez nem baj egészen addig, amíg nem gyártasz köré valami érvelési hibán alapuló ideológiát és nézed le azt, aki nem ilyen.
2017. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok,senkit nem szoktam lenézni.
2017. ápr. 16. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak még nem találkoztál a megfelelővel, aki olyan plusszal rendelkezik, hogy ne lenne számodra "nyűg" az egész.


Ne akarj görcsösen barátnőt, élvezd az életet, amíg teheted.


Egyébként kérdezd meg magadtól, hogy miért érzed "nyűg"nek az egészet. Minden kérdésedre a válasz ott van benned, csak meg kéne keresned!

2017. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik az érzelmi intelligenciád nem túl fejlett. Igen, éretlen vagy!
2017. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem éretlenség, hanem személyiségtípus.

Nincs ebben semmi rossz. Kapcsolatban létnél nem lehet mindenben konszenzusra jutni, sokszor szorulnak a felek kompromisszumra.

Be kell.vállalni, ha szüksége van rá az embernek. Nameg a te „igazi nagy Ő”-d valószínűleg egy olyan nőszemély lesz végül, aki pont annyit igényel, mint amennyit te nyújtani szeretsz.


Ha éretlenséget kell keresni, akkor az a személyiségtípusokkal, párkapcsolattal, kommunikációval és hasonló dolgokkal való tudatlanság lenne :)

2017. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!