Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a francba találnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba találnak az emberek párt maguknak komoly kapcsolatra, amikor mindenki csak testiségekre vágyik?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Nekem egy pár kéne, de olyan mintha senki nem vágyna erre. Mindenki nyomja a barátság dumát. Éld az életed meg szórakozás.

Vagy az interneten csak ilyen emberek vannak?


2017. ápr. 1. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdezem magamtól néha...
2017. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Szóval olvastál egy kérdést itt, ahol valaki testiségre vágyott, és kiírtál egy minden emberre vonatkozó általánosító kérdést? :D
2017. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, ez általános tapasztalat.
2017. ápr. 1. 23:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem ez az általános tapasztalatom. Biztos más közegben mozgunk.
2017. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

... amikor mindenki csak testiségekre vágyik?


idióta vagy, kérdező!

hülye a kérdésed is!

ki az a "mindenki"? a Föld 7 milliárd lakosa?

vagy Magyarország összlakossága?

és te mindenkivel beszéltél, és mindenkiről pontosan tudod, hogy csak szexet akar?!


jesszusom, ilyen ostoba beírások, kérdések mindig kiakasztanak!

2017. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
"Nem, ez általános tapasztalat." Nálad. Azok között esetleg ahol te mozogsz. Fel sem tudod tételezni, hogy vannak normális kapcsolatot igénylök is? Szomoru gyerekkor!!!!!!
2017. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én csak kétszínű embereket látok, akik komoly kapcsolat néven, vagy barátság néven vágynak a szexre.

Kevés az aki konkrétan bevallja, hogy arra vágyik csak. Őket még jobban tisztelem mint az előbbiket.

2017. ápr. 2. 00:08
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az ellenkezőjével van bajom. Mindenki becsületes és a lelki értékeket helyzi előtérbe a pénz és a felszínesség helyett, sehol nem találni senkit könnyedebb kapcsolatra.
2017. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Melyik az "általános tapasztalat"?


Hogy mindenki csak testiségre vágyik?

Találnak az emberek komoly kapcsolatot?

2017. ápr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is csak testiségre vágytunk, aztán több lett belőle 😊
2017. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!