Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már, hogy kellemesen csalódtatok egy plázacica külsejű lányban/nőben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, olyan helyzetbe kerültetek, hogy megismertetek egy olyan nőt, akit a legtöbb férfi egyből elkönyvel üresfejűnek, anyagiasnak, "boltkórosnak", plázamacskának, stb... Viszont beszélgetéseitek alatt kiderült, hogy nagyon értékes ember, tökéletesen rácáfol az előítéletekre, sőt, amolyan "feleség-típus". Egyszerűen arról van szó, hogy szeret igényesen, nőiesen öltözködni, sminkelni, dekoratívan megjelenni - magának szeret tetszeni, mikor tükörbe néz. De nagyon hűséges, ragaszkodó, jólelkű, értelmes, szóval mint ember, abszolút nem vall szégyent.


Volt már valakivel ilyen? Esetleg kapcsolat is kialakult ilyen helyzetből?



2017. ápr. 17. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt ilyen. Eleve nem keresem az ismeretségüket, ők pedig az enyémet nem.
2017. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
nem volt, hülye mind...
2017. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
nem, nem kezdek ilyen nővel.. nem az én célcsoportom. Bár ha okos és intelligens lenne, akkor nem nézne ki plázacicának.
2017. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Egyáltalán létezik olyan nő, függetlenül a kinézetétől, aki normális, és nem az alfahimek jönnek be neki?... Létezik olyan nő, akiben kellemesen lehetne csalódni?

Kérdező, én igy tettem volna fel a kérdést. Nem csak a plázacicákkal van a baj, velük is, de a kevésbé dekorativ nők ugyanúgy elvárnak mindent a férfiaktól, és lekoptatják zsigerből azt, aki nekik nem jön be...

2017. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

" és lekoptatják zsigerből azt, aki nekik nem jön be..."


Miért kéne olyannal járni, aki nem jön be? Te talán ezt teszed? :)

2017. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám barátnője ilyen. Először fanyar arcot vágtam, amikor megláttam, de kiderült, hogy nagyon is értelmes, nem affektál, teljesen jó beszélgetőpartner, pl. érdekli a történelem.
2017. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Eddig mindegyik hozta az elkönyvelt formát, de ettől még lehetm hogy van közöttük normális. Bár ennyi erővel az unikornisok létezését sem tudom 100%-ban megcáfolni.
2017. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Volt.
2017. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként érdekes módon többször is találkoztam ilyen​ lánnyal.

Például egy volt kolléganőm. Nagyon odafigyel a külsejére, szerepelt már naptárban, és férfi magazinban. Szilikon cici, műszempilla, póthaj, szolibarna. Természetesen mindig nagyon nőiesen is öltözik.

Bevallom, első ránézésre nem volt szimpatikus.

Aztán a kávézóban elkezdett velem beszélgetni. Egy tök aranyos, jó humorú, és értelmes leányzó, 16 éves kora óta együtt van az első barátjával. Szeret főzni, picit rendmániás és igazi kis csodákat alkot papírfonással.

Most gyed-en van az első babával. :) Kismamának is nagyon csinos volt, volt is reklámfotózáson.

2017. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Nehéz, mert volt ilyen, de nem volt az a100%- os butafejű plázanyauú, de azért volt benne rendesen...

A tipikusokkal nem volt ilyen, az ő szellemi szintjük általában az olajmezőket veri, díszállatkáknak jók....

2017. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!