Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az intelligencia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az intelligencia, műveltség fejlesztése megszépítheti az emberek arcát, mert szebb lesz a tekintetük? Én őszintén bevallom hogy tipikus telefonnyomkodós plázacica vagyok, és ezt vettem észre, szerintetek van benne valami? (alul)

Figyelt kérdés

Mostanában rávettem magam hogy kicist a belsőmmel is foglalkozzak, ne csak a külsőségekkel, elkezdtem olvasni, magamtól nyelvet tanulni, és még rendszeresen sakkozok is :D


Azt vettem észre hogy mostmár kicsit kevésbé olyan üres , semmitmondó a tekintetem és a nézésem, mint amikor minden szabadidőben csak külsőmmel foglalkoztam meg FBztem instáztam...


Férfiaknál egyébként ugyan ezt látom, néhány gyúrós fiúnak olyan smemitmondó a tekintete hogy hiába van kidolgozott fizikumuk, nem szépek...


Szóval lehet ebben valami?


2016. febr. 27. 10:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát ha saját magadon tapasztalod a változást, akkor csak lehet benne valami. :)
2016. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez aranyos. Persze ez így van!

Annyi érdekes része van az életnek. Még jobb ha találsz hozzá társaságot, akik tudnak segíteni, motiválni ebben.

Szóval sok sikert hozzá. :)

(Ez jó pont, hogy ki tudsz mozdulni a komfortzónádból, kevesen képesek erre.;) )

2016. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A kinézete nem változik. A mimikája változik. Gesztikulál. A szem körüli izmok mimikája miatt láthatsz ilyesmit.
2016. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, csak mások véleménye is érdekel ezzel kapcsolatban :)
2016. febr. 27. 11:01
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg így lenne akkor én baromi jól néznék ki: az arcom akkor olyan lenne mint egy gyönyörű festett kép.

A helyzet ezzel szemben az, hogy lány még tőlem annyit se kérdezett meg soha hogy "hogy vagy?", szóval nem hiszem hogy ez valóban így van.

2016. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már hasonlót. Mikor a metró ajtajának üvegében néztem a tükörképem. Amikor nem volt semmi a fejemben, és tényleg annyi érdekelt nagyjából, hogy hogyan áll rajtam ez a farmer, akkor az én tekintetem is üres volt, még számomra is. Viszont mikor találtam egy jó könyvet, és egész úton elgondolkoztam, és mikor a tükörképem néztem épp, akkor is járt valami a fejemben, a tekintetem is sokkal érdeklődőbb, és tényleg egyszerűen szebb volt, és ez engem is megszépített. Egészen biztos, hogy téged is :) És tudod nincs is annál jobb, mikor valaki ad a külsejére is, de mégis érdeklődő, szóval csak így tovább ;)
2016. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Miért te sokat olvasol rendes könyveket, úgy értem ne milyen alkonyat meg szüre ötven árnyalat szintűeket?

És valamilyen képpen edzed az agyad mindig?


Én pedig így látom magamon, bár még most is kicist üres a nézésem, de sokkal jobb mint régen.


csak rá kell tudnom vennem magam ezekre a dolgokra, mert jobba nszeretek fbzni, meg hülye műsorokat nézni :S

2016. febr. 27. 11:23
 8/20 A kérdező kommentje:
az előző kérdésem az 5-ösnek ment :)
2016. febr. 27. 11:24
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen Stephen Hawking. :( Most elég rendesen beoltottad csórikámat. Az elméleted baromság. Biztos azért látok olyan marha sok tündöklő, az arcukra virágtengert eresztő ügyészt, jogászt, elnök-vezérigazgatót, tudóst, programozót, mert olvasottak, intelligensek, tanulékonyak. Némelyik úgy néz ki, mint egy heroinfüggő.
2016. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azért kezdtél el foglalkozni a személyiségeddel, hogy még szebb legyél? :D Cuki.
2016. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!