Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Ha volt csendeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha volt csendesebb, zárkózott pasitok, hogyan jöttetek össze?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy egy normális emberrel!

Max ha arra vagy kíváncsi, én kezdeményeztem.

2017. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy baráti társaságunk volt kollégiumban, de közelebbről nem nagyon ismertük egymást, végül egy este véletlenül úgy adódott, hogy órákat beszélgettünk csak kettesben, és akkor elvarázsolt a személyiségével :) Utána már mindketten jobban tudtunk egymás fele nyitni, bár később voltak még problémák a zárkózottságából és végül nem én lettem az a lány, akit tényleg beengedett.
2017. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
összeszedte a tökeit és rám írt társkeresőn.
2017. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nekem kellett kezdeményeznem
2017. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy házibuliban, majd, ahogy előttem írták, összeszedte a tökeit és felhívott, hogy randit kérjen.

2. Munkahelyen voltunk közvetlen kollégák, de akkor volt barátom, nem nyomult, csak kedves volt. Később felmondtam, de lazán tartottuk a kapcsolatot, majd amikor megtudta, hogy vége az akkori barátommal, kicsit később rám írt, hogy találkozzunk.

2017. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Interneten, de nem erte meg.
2017. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En irtam ra, sokaig beszelgettunk (honapokig) de hagytam, hogy o hoditson meg. Nagyon zarkozott volt, nem voltak baratai sem, de nekem megnyilt (csak olyan szinten tulzasba vitte, hogy mar egy eve elengedtem)....nem biztos, hogy akarod tudni, hogy mi van odabenn. L25
2017. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!