Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő, akinek NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek NEM ellenszenvesek a csendes, visszahúzódó, zárkózott természetű férfiak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 28. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Vannak ilyenek. Jól összebarátkoznak az ilyen férfival, akinek elmondhatják a rossz dolgokat, és megvigasztalja. De ennyi, semmi több. Férfiként csak a nagymacsó, kivagyi, alfák jöhetnek szóba nekik is.
2017. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszabb ***** válasza:
56%
#1: +1
2017. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Minden nő szereti az ilyen férfiakat. Jó barátok lesznek belőlük.
2017. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 és #3: Tudom, hogy sok nő hallani sem akar arról, hogy ilyen pasija legyen. Én most pont az ellenpéldákra lennék kíváncsi. Ebből a szempontból nem egészen releváns számomra a válaszotok.
2017. jan. 28. 11:14
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Azt kérdezted, hogy vannak e. Azt válaszoltuk, hogy nincsenek.


Erre kiderül, hogy te nem is azt kérdezted, hogy vannak e, hanem azt, hogy itt konkrétan van e (gondolom azért, hogy rögtön ráprivelj függetlenül attól, hogy 20 év korkülönbség, és 350km van közöttetek).


Bocs, legközelebb szólj, hogy nem a kérdésedre akarsz választ, hanem pozitív megerősítésre van szükséged, hogy IGEN PERSZE, NE AGGÓDJ, RENGETEG ILYEN CSAJ VAN!!


(így már releváns?)

2017. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5:

Mert te nyilvánvalóan tudod, hogy nincsenek. Ismered a világ összes nőjét, és mindegyiket végigkérdezted az ízléséről.

Lehet, hogy rosszul írtam ki a kérdést, de én azt kérdeztem, hogy van itt olyan nő, akinek NEM ellenszenvesek. Ergo az ő jelentkezésüket várom, nem pedig a nagyokosokét, akik eljátsszák, hogy ők mindent tudnak és megmondják a tutit, és milyen nagy arcok.

2017. jan. 28. 11:23
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Rohadtul igaza van az 1-esnek!
2017. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Pedig az elsőnek és a harmadiknak igaza van. Persze lehet jön majd pár nő, hogy nekik mennyire bejön az ilyen, meg a barátjuk is hasonló, de hidd el, náluk teljesen mást jelentenek az általad említett kifejezések, mint amik valójában. Ezeket a férfiakat lelki szemetesládának használják, szinte legjobb barátnőként tekintenek rájuk és ebből jóformán lehetetlen kitörni.
2017. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8:Szerintem az ilyenek pont barátként kevésbé kívánatosak. Én legalábbis így gondolom, mert alig vannak barátaim...

Szerinted a nők mit értenek ez alatt, ha mást, mint amit én?

2017. jan. 28. 11:38
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Vannak ilyen nők. De ők normálisak és többnyire nem nézik a gyk kérdéseit.

Azért tűnik úgy, hogy nincsenek mert itt már csak az ész nélküliek maradnak többnyire. A megoldást már ne kérdezd...

2017. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!