Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n, Tinderen milyen szöveggel érdemes ráírni egy lányra?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, eddig egy kapcsolatom volt, de nagy csalódással ért véget, de már 2 év eltelt és gondoltam, újra megpróbálom. A gond az, hogy mindig is magamnak való voltam és fogalmam sincs, hogy hogyan kell ismerkedni. Gondoltam, megpróbálom Badoo-n először. Mivel kellene kezdenem? Hogyan szólítsam meg, mit kérdezzek, amivel felkelthetem a figyelmét? Amúgy teljesen átlagos vagyok, nem nézek ki rosszul, nem vagyok csóró, csak az ismerkedés megy nagyon nehezen. Gondoltam arra, hogy megnézem az érdeklődési köreit és arról kérdezek. Az jó lehet, vagy hogyan kellene? Ha már megkezdtünk egy beszélgetést, akkor nincs baj, csak nagyon nehezen ismerkedem új emberekkel (egyébként nem csak nőkkel).

Köszönöm annak, aki elolvassa és megpróbál segíteni.


2017. ápr. 17. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű szia is elég lehet,ha a profilod alapján szimpatikusnak talál :)
2017. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy egy egyszerű szia is betalál, ahogy írták már, főleg ha szimpatikus vagy profil alapján, látok közös hobbit, meg ilyesmi, de az is jól esik, ha leírod, hogy miért írtál nekem. de ezt ne úgy, hogy nagyon szép lány vagy és szerintem összeillünk (trú sztori, srácok, ezt ne), hanem, hogy szimpatikusnak tűnök, látja, hogy van közös érdeklődésünk és mondjuk tetszik neki a kalapom :D (vagy bármi, ami utal rá, hogy tényleg megnézte úgy a profilom)
2017. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy sima sziától én a világból kifutok. Valami 2 extra mondatot tegyél hozzá, hogy miért szimpatikus és nézd meg a profilját tényleg, hogy legyen miből kiindulni.

Ha érdekled kép alapján, válaszolni fog.

2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez változó. Volt egy srác, aki elsőre mókusfarokból készült ecsetekről írt köszönésképp, én bírtam, igaz, csak kaland lett belőle. De felkeltette az érdeklődésemet, pedig nem volt nekem tipikus zsáner. Mondjuk az olyantól, aki rám írt, hogy szia, mizu, kábé kifutottam a világból, főleg ha mindezt egy totál üres adatlappal, életlen profilfotóval tette. Abból semmit nem láttam ki, nem is válaszoltam soha. Viszont volt egy, aki rám írt azzal, hogy hogy telik az estém, a profilja napszemüveges fotó volt, de neki visszaírtam. Tetszett az a kép. Azóta ő a párom.
2017. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hello bébi kő kóla?
2017. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem indíthatsz egy sziával, avgy ha jobban ki van töltve az adatlap, vagy van vmi szöveg, akkor arra reagálva.

Esetleg egy hogy telik a napod?

Szerintem nem a kezdő kérdés a lényeg (bár azt is el lehet rontani pl. mit keresel tinderen? vagy ismerkedünk? na én ezektől vagyok rosszul), hanem ahogy reagálsz.

Szerintem a rágörcsölés de a teljes elengedés sem jó. El kell fogadni, hogy nemt udod az ismerkedés minden pillanatát irányítani, ahogy a való életben sem.

Olyan mint egy bulin, ahol vagy összejön vagy sem. Ha nem ír vissza, engedd el, ha visszaír, örülj neki, ha útközben rájön avgy te jössz rá hogy nem egymást keresitek, engedd el.

2017. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!