Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy határozatlan, önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy határozatlan, önbizalomhiányos, félénk átlagos külsejű férfi találhat társat ha ugyanazt várja el?

Figyelt kérdés
Nem várok el többet, tehát ugyanilyen nővel tudnék lenni :)
2017. ápr. 16. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy mit szeretnél, akkor gondolj erre, de csakis erre és vonzd be magadnak álmaid párját. Higgy benne. :)
2017. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem. A félénk nők is az erőt szeretik, nem a tesze-toszaságot egy férfiban. Növessz tököt, aztán csajozz. :)
2017. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor most mi a kérdés?


Egyáltalán mi értelme van ilyen kérdést feltenni, ha úgyis tudod hogy mindenki csuklóból vágja rá a választ, hogy persze...

2017. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Átlagos külsővel nagyon nagy szerencse kell, hogy nőt találj, és a félénk személyiség szintén nagy negatívum.
2017. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nagy szerencse kell hozzá, szinte lottó. Mivel a nők a nagyarcú keménykedő vezérhímekre buknak, így nagyon kicsi az esélyed. Meg kell tanulnod színészkedni.
2017. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
A félénk, önbizalomhiányos csajok is a határozott pasikra buknak, tehát a félénkebb fiúknak az esetek 99%-ában sem a hozzájuk hasonló, sem a "nagyszájú" nőknél nincs esélyük, mert már az elején kiszórják őket. És persze amíg a nők megkövetelik, hogy igenis mindenki fogadja el az önbizalomhiányos, félénk nőket (nehogy már egy nőtől elvárjunk egy minimális határozottságot, önbizalmat), addig a határozatlan férfiak gyakorlatilag senkinek sem kellenek. Máskor mindig azt mondogatják, hogy ne legyenek túl nagy igényeid, keress hozzád hasonlót, de ha a félénk csaj akarja a legmenőbb pasikat, akkor azzal nincs semmi gond. És te hiába akarnál egy hozzád hasonló csajt, ha emberszámba se vesznek, és a nyuszi lányok 99%-a sem a hozzájuk hasonló fickót választja. Ez a női "logika" egyik gyöngyszeme, te fejlődj, tökéletesedj, legyél bátor, határozott, védd meg a nőt, blablabla, ha meg egy nő nyuszi, nincs önbizalma, akkor maradjon ugyanolyan, nehogy már megváltozzon, kötelező őt ilyennek elfogadni stb.
2017. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem itt azzal lesz a legfőbb probléma, hogy nem fogsz tudni ilyen lánnyal megismerkedni. Mert ha te félénk és önbizalomhiányos vagy, akkor gyanítom nem szokásod napi 3-4 csajt leszólítani, de az ugyanilyen lányok bizony még ennyire sem vagányak ismerkedés terén. Szóval, szerintem itt ez lesz a fő buktató. Amúgy meg találhatsz, persze, ha megembereled magad és golyókat növesztesz legalább a leszólítás erejéig, hogy talán egymás létezéséről tudjatok, mert mondjuk az hasznos tud lenni ismerkedésnél.
2017. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Intro-introvertált jó párosítás lehet, igen...
2017. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Én nőként nem követelem meg, hogy minden önbizalomhiányos nőt fogadjanak el, de férfit nem.

Egyszerűen csak az önbizalom egy vonzó tulajdonság férfiaknál. Szerintem nőknél is, de úgy látszik, a pasikat nem zavarja ennek a hiánya. Úgyhogy felesleges kettős mércét kiáltani, mert ha a férfiaknak mindegy, akkor az az ő bajuk, nem a nőké.


Amúgy meg a probléma adott: hol fogsz te önbizalom hiányos nővel ismerkedni, ha nem mersz kezdeményezni?

Ennyike.

2017. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8. Az introvertáltság nem egyenlő sem a félénkséggel, sem a határozatlansággal, sem pedig az önbizalomhiánnyal. Én is introvertált vagyok, tehát jobban szeretek rajzolni, festeni vagy csak olvasgatni, mint társaságba járni, de igen is van reális önképem, és kiállok magamért, ha olyan helyzetbe kerülök.


A kérdésre válaszolva két határozatlan azért nem jó párosítás, mert semmiben nem fogtok tudni dönteni, mindketten csak a másikra hárítanátok, de azt meg hiába.


21/L

2017. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!