Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, egy kihaénnem-típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy kihaénnem-típusú menő pasiban tényleg képesek vagytok meglátni a társat?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy sok nő látja az ilyen pasikban az alfát. De én most arra lennék kíváncsi, hogy komolyan elhiszitek az ilyen pasikról, hogy hosszú-hosszú éveken át hű társatok lesz, aki nem csak jóban, hanem rosszban is mellettetek van, esetleg továbbgondolva a dolgot, jó férj lenne és apa?


Mikor összejöttök egy ilyen fazonnal, csak a vonzódás és a kémia miatt teszitek, vagy komoly távlati terveitek is vannak velük? A "társ-faktort" bele tudjátok látni egy egoista, olykor bunkó és lekezelő, esetleg az agresszió jegyeit is magában hordozó ürgébe? Tényleg el tudjátok képzelni, hogy egy ilyen alak pl. gondoskodjon rólatok, ha betegek vagytok vagy megvigasztaljon, ha bánatotok van?


Hogy működik ez nálatok - akik az ilyen típust részesítik előnyben?



2017. ápr. 19. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy sztereotípia. Mármint, hogy a nők beleszeretnek egy egoista, bunkó és lekezelő pasiba.

A nők abba a felszínbe szeretnek bele, amit az ilyen férfi kezdetben mutat: a határozott, (egészséges) magabiztossággal rendelkező, pozitív kisugárzású, figyelmes férfibe.


Az ilyen alakoknak általában nagyon megnyerő dumájuk van, leveszi a lábáról a nőt, magába bolondítja, aztán ha leül a rózsaszín köd, a nő is észreveszi, hogy egy tahóval jár, és szakít vele. Van akinél ez hamarabb, van akinél ez később jön el.


Jelenleg a testvérem is egy ilyen öntelt, "mindig nekem van igazam", "én mindenhez jobban értek" típusú pasival van együtt, semmit nem tud szó nélkül hagyni a srác, mindig mindenbe beleszól, okoskodik. Persze, édesanyámnak teszi a szépet, kedves, humoros, így őt is megnyerte magának.

Tesóm pedig csak úszik a mámorban, folyton beszélgetnek, sokat vannak együtt, észre sem veszi, hogy bunkó pl velem, vagy a barátaival a srác, védi hogy "de ő csak viccel" meg "neki kicsit nyers a stílusa". Majd előbb-utóbb rájön ő is.

2017. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem, engem a beképzeltség nagyon taszít. Csak azért nem állnék össze senkivel, hogy legyen valakim, pláne nem egy öntelt emberkével. "Felfuvalkodott hólyag"-típusú társ nekem nem kéne. Meg sem férnénk egymással; mert irritálnánk egymást annyira különböznénk egymástól, és taszítana még az is, hogy mellette feküdjek egy ágyban; még csak ennyi is. Szóval én nem tudom, én is kivi leszek a válaszokra.
2017. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszik el, azt hiszik, el, hogy majd miattuk megváltozik.


Aztán jönnek a pofára esések!

2017. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelem vak és süket... Ha valakit igazán szeretsz, elfogadod.

Volt ilyen barátom, és nagyot csalódtam, de pozitivan. Ő volt az "alfaboy", akit sokan megszólitani sem mertek, mindenki tisztelte, tekintélye volt, leglegleg és ezt ő tudta is, ezért eléggé narcisztikus, egoista és arrogáns is volt, tudta, bármit megtehet.

De én is tudtam, ki ő, mit vállalok, de szerettem, meg hát nekem is istenesen nagy a pofám... XD

Hosszú kapcsolatunk alatt sokat veszekedtünk, ebből nem keveset a stilusa miatt, de persze nem akarom játszani az áldozatot, az én makacsságom, hisztériáim és egyebeim miatt is akadt konfliktus, nem is egy!

De vészhelyzetben mindig számithattam rá! Azon kivül meg nagyon védelmező, aggodalmas volt! Néha apróbb dolgokban nem volt túl figyelmes, de pl mikor beteg voltam ápolgatott, még kaját is próbált késziteni, azt a bénázását lehetetlen elfelejteni! XD

Szóval a szeretet csodákra képes! Mert ha csak azért jártam volna vele, mert "húú, jó pasi kell", agybajt kapok, de igy imádtam.

2017. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. En elhajtom az olyanokat.

N

2017. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!