Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez kell a lányoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez kell a lányoknak a mai világban?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok, nem élek nagy társasági életet, nem vagyok népszerű

Azt tapasztalom környezetemben, hogy a korombeli (18-27 éves) egyetemista lányoknak kétfajta fiúk kellenek

1., nagymenő, buliőrült, balhés srácok, megnyerő facebook profillal, ők szexre

2. 30-40 éves befutott, sikeres férfiak, akiknek már van pénzük, párkapcsolatra

persze utóbbit általában megcsalják előbbiekkel


hol vannak azok a lányok akik a belső értékeket, sőt, még a külső értéket néznék, miért csak a pénz és a "menőzés" számít manapság



2016. ápr. 8. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
igen. Akiket meg te keresel, őket álomvilág tengerpartján találod.
2016. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Ne általánosíts, mert nem minden nő ilyen. Én sem. A párom 29 éves, én 25, mindketten nagyon jól keresünk, és nem a pénzéért kellett.

Egy intelligens, tanult, férfi, akivel komoly kapcsolatra vágytam/vágyom és ezt meg is kapom. Amellett, ott a kölcsönös, szerelem, tisztelet, törődés. Ha ez nem lenne, nem lennék vele.

2016. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
ez! én is ezt tapasztalom ! hát nem Európában vannak az biztos
2016. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez kb a 20-ik ilyen kérdés...és huszadszorra mondom el, hogy nem, vannak normális lányok, akik nem ezek özül "válogatnak"...:)

Hogy hol vannak? Ne a kocsmákban, discoban, stb. keresd őket, hanem pl. színházban, meg ilyesmi:)

Hajrá!

2016. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
színházba és ilyen helyekre pont az olyan lányok járnak, akiknek az a célja, hogy ott találjanak 30-40 éves kitartót :)
2016. ápr. 8. 22:01
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Megmondom: 35 felett
2016. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem, tuti hogy van akinek nem:D Csak meg kell találni a tömegben...:)
2016. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Vannak, csak rossz helyen keresed őket.

Lehet ők sem élnek nagy társasági életet, ezért nem látni őket.

Mindkét fajtáról megvan a véleményem, ezt inkább hanyagolnám is...

Ha ez számít akkor én egyik csoporthoz sem tudom magamat sorolni. 23L

2016. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem minden lány ilyen!

De miért van az hogy minden nap van egy ilyen kérdés?

2016. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legidegesítőbb a kommentekbe ez a rossz helyen keresed őket és akkor felsorolnak olyan helyeket ahol a büdös életbe senki nemfog csajokhoz odamenni pláne az nem aki ilyen kérdéseket rak ki gyk-n. Társkeresőt javaslom más megoldás nincs a problémára, próbáltam mindenhol a csajozást, de ha nem vagy rámenős, magabiztos, kicsit egoista és nem félsz a visszautasítástól, akkor neked a társkereső az egyetlen megoldás, okosan kell szűrni a lányokat meg keresni, ott is beletelik pár hónapba mire találsz valakit de még mindig jobb az 5-10 évnél.
2016. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!