Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a részleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a részleges kivehető fogsorról? Hátrány az ismerkedésben, randizásban? Ti járnátok ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
29 éves elmúltam és egy baleset miatt elvesztettem sok sok fogamat. A felső fogsoromnak annyi 4.5 fogam maradt meg. Az alsó az szerencsére megúszta. Mindegyik meg van és egészségesek. Fogorvosnak nem kellet még hozzá nyúlni! A fogaim pótlása 600-900 ezer ft között mozog. Sok orvossal beszéltem, ennyi az ára. 2.5 éve ez a helyzet velem, eleinte nem akartam kivehetőset, mert az ciki meg fiatal vagyok stb! De mivel ez azért sok pénzt még akkor is, ha hitelt veszek fel, azt vissza is kell fizetni. Ezért gondoltam egy részlegesre ami 150 ezer körül van. Éjszakára is bent maradhat, de tisztításnál ki kell venni. A fogatlanságom a hétköznapi életem megviseli, van mikor magam alá kerülök, elvesztettem az önbizalmam is. :(
2017. ápr. 20. 01:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
ha nem kell megcsókolni, akkor igen
2017. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne aggódj. Ha szépen meg tudja csinálni a fogorvos,

akkor fel sem fog tűnni, hogy nem eredeti.


Nekem eddig ismeretlen okokból elporladtak a fogaim, belül-

ről mentek tönkre. Én is megcsináltattam, mert nem volt túl

esztétikus látvány, és nem véletlen vannak az embernek fo-

gai (pl az étel normális megrágása is egy fontos dolog).

Kicsit fura érzés volt, hogy megint vannak fogaim, de már

megszoktak :) Senki nem mondja meg, hogy nem eredetiek,

úgyhogy engem egyáltalán nem zavar. Aki pedig ismert mind-

két korszakomban, az azt mondja, hogy nagyon jó lett.


A lényeg, hogy mindegy, milyet csináltatsz, neked jó le-

gyen. Arra azért figyelj, hogy ez sem örök élet, az ember

fogai haláláig "vándorolnak", tehát ne sok évre tervezd a

kivehetőt sem.

2017. ápr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
0%

sztem csináltatsd meg normálisan,bármennyibe is kerül. nem 70éves vagy hogy kivehető protkód legyen. gondolkozz má6r...szted egy nőnek ez mennyire vonzó látvány???

36/F

2017. ápr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen hidegen hagy. Nem ettől fogok kevésbé szeretni egy csajt.
2017. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az implant se örök életű. Max 20 évet bírnak ki, de ahhoz jó genetikának is kell lenni és jó egészségnek, hogy ne lökje ki a szervezet. De az átlag min 10 év és 15. Fogorvos mondta. Tehát bele gondolok abba, hogy egy rakat pénzt költök és nem lesz örök életű. És 45 éves koromba lehet cserélni kell az egészet.... na mindegy. És még jó adóságba is verem magam az helyett, hogy autót vennék pl. De nyilván, ha kitudnám csengetni jobb lenne még ennek ellenére a beültetett.
2017. ápr. 20. 01:26
 6/29 anonim válasza:
0%
igényes lehetsz...
2017. ápr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A normálisabb implantokat nem löki ki a szervezet. Azokra

szépen rá lehet építeni a hidat, akár teljes fogsort is.

Tovább egy helyben marad, mint az ember eredeti foga, mi-

vel csontba fúrják. Lényeg, hogy minőségi anyagból készül-

jön minden, és akkor nem lesz vele sok gondod.


Egyébként a kivehető részével annyiban nem értek egyet,

hogy azt valahogy rögzíteni kell, és ha azt a meglevő

fogaidhoz akarják... hááá... azok sérülni fognak, és

tönkre fognak menni. Ez tény, csak idő kérdése.

2017. ápr. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös miért is? Kifejthetnéd jobban! Köszönöm!


Több orvos is mondta, hogy az implant se híd se örök életű. Meg ott is a jó fogakat csiszolják meg ami egy idő tönkre megy hisz hozzá lett nyúlva. Most kapcsok vagy csiszolás szerintem tök mindegy. Most nem akarom megfinanszírozni az implantos dolgot és a részleges mellett döntöttem. Arra gondolta, hogy össze gyűjtöm rá azért a pénzt, mert kb 6 évet bír egy kivehetös. És utána lehet akkor a fogbeültetés mellett döntök.


A kérdéseimre eddig nagyon senki nem válaszol... :)

2017. ápr. 20. 02:13
 9/29 A kérdező kommentje:
A helyesírásért meg elnézést mindenkitől! Álmos vagyok meg sötét van, alig látni a billentyűzetet.
2017. ápr. 20. 02:15
 10/29 opened paradise ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele baj. Volt egy osztálytársam,neki is az volt,mert kirúgtak neki párat.

Ennek ellenére volt barátja.

Van olyan,ami ugyan kivehető,de nem süt róla,hogy nem igazi.

2017. ápr. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!