Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok csúnya vagy kövér férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csúnya vagy kövér férfi szeretne itt csinos jó nőt pénz nélkül vajon összejöhet nekik vagy csak örök álom?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 06:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Jók ezek a kérdések.


Mondjuk úgy, nem vagyok egy olyan pasi, akit a magazin

borítójáról szalajtottak. Mégis voltak olyan barátnőim,

akik akár onnan is lehettek volna :)


A pénz nem játszott szerepet, úgy intézem, hogy ne lássák

rajtam, hogy mennyi az annyi :)


Szóval bárkinek összejöhet, aki olyat fog ki, aki nem

csak a külsőre megy, hanem az embert nézi a quazimódó

álarc mögött :)

2017. ápr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%

1. ki szerint csúnya?

2. ki szerint kövér?

3. ki szerint csinos?


Minden relatív. Amit te lehet, hogy csúnyának és csinosnak mondasz, az lehet, hogy egy másik ember számára pont az ellenkezője.


Egyébként pedig, miért kell állandóan a pénzen kattogni? Azt hiszitek ti agyatlan b..rmok, hogy egy férfinak csak pénzzel lehet csinos nője. A ti IQ-tok szerint biztos, azonban ébredjetek fel, mert ez egy normális értékrenddel rendelkező nőnél nem így van. A felső plázap..csáknál meg igen, de akkor nem náluk kéne próbálkozni.

2017. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Sosem tudtam beleszeretni pénzbe, autóba, házba, a fene se tudja mibe még..Ezek élettelen tárgyak számomra.Egy férfi hiába gazdag, ha nem vonzó a személyisége, külseje, ebből így kapcsolat sosem tud kialakulni, legalábbis nálam.Tisztában vagyok azzal, hogy vannak számító nők, de őket sem tudom megérteni.Nem tudnék valakivel csak azért együtt lenni, mert pénze van.Képtelen lennék egy életet így leélni, bármennyire is hihetetlen sokak számára.
2017. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%
Én csúnya férfiként értelmes nőt szeretnék, a külső mellékes, de esélyem sincs rá. Abból a néhány értelmes nőből csak a legjobban kinéző férfiaknak jut.
2017. ápr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csúnya,átlagos testalkatom van,de egy fiatal csajnak a pénz is belefér akár :) 38F
2017. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Remélem, nem sok ilyen van.

Ugyanis nem túl fair elvárni, hogy a nő jól nézzen ki, legyen csinos, és összejöjjön egy $zar külsejű csóróval. Mert ha egy jó külsejű csóróval jön össze, az még érthető.

Ha egy ronda, kövér, de pénzes palival, az is. De ahol se jó külső, se pénz, oda ne kelljen már jó nő. Ott nem egyenlőek a kapcsolatba helyezett dolgok.

2017. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mert a kövérség lustaság. Csúnya is kövér is lusta is és még csóró is. Ugyan mit szeressen benned. A belső értékeidre ne hajazz, mivel lusta vagy.
2017. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"A belső értékeidre ne hajazz, mivel lusta vagy."=> Nem is csak ezért. Való igaz, az ilyenek szeretik hangoztatni a belső értékeiket, kedves, jó humorú, mittomén. Igen ám, de valszeg nem egy bumfordi, undok fapofa nőt szeretnének, tehát azért elvárják a belső értékeket is. Magyarul legyen a nő acsinos, szép, kedves, humoros, etc. Miközben ők csak... Szóval durván billen a mérleg, ki mit hozott a kapcsolatba.

6.voltam.

2017. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítsek egyes embereket: a kövérség nem

feltétlen lustaság. A legegyszerűbb példája a pajzsmirigy-

elégtelenség, amivel meglepően sok ember küzd (vagy csak

van neki úgy, hogy nem is tudja, hogy valami nem okés!).


Én napi szinten mozgok, edzek, mégis van olyan terület,

ahonnan nem tudom eltüntetni a "felesleget", mert az nem

olyan, hanem egy betegségből visszamaradott cucc. Ezért

meg kés alá nem fogok feküdni (megint).


Tehát az alapján elítélni, hogy valaki egy kicsit dagibb,

a tények ismerete nélkül, előítéletesség.

2017. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

9:

Nem ezen van leginkább a hangsúly jelen esetben.

(Rajtam is van pár kg felesleg, és egyébként néhány kg plussz nem zavar a másikon sem.)

Hanem hogy óvatosabban kéne bánni az igényekkel, ha az ember hátrányosabb helyzetben van.

2017. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!