Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a kedves empatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a kedves empatikus humoros érzelmes intelligens férfiakat a legnehezebb megtalálni?

Figyelt kérdés

Egy csinos lány ismerősöm összejött egy elég csúnya kövér pasival. Mikor kérdeztem hogy miért és mikor összejöttél vele akkor hova tetted a szemed akkor csak annyit mondott ilyen padiból borzasztó kevés van és mivel neki ez volt a szempont emiatt a külső hibákon szemet hunyt.


Szerinte legtöbb pasi csak azt hiszi hogy ilyenből sok van de aztán kikerül hogy nagyon nem ilyenek.


Szerinte jóval több bunkó határozott érzelem mentes helyes pasi van mint ilyen


2017. ápr. 20. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem. En egy rakas normalis es jol kinezo pasit ismerek. A parom is egy kozuluk. Nem szorulnek sosem ronda kover pasikra.
2017. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Látom, hiányoztál a suliból, amikor a vessző használatát tanították.
2017. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mekkora szerencséje volt, én ilyen lánnyal soha nem futok össze, ez fix.


Én is ilyen vagyok, és biztosan sokan vannak még rajtam kívül is. Megtalálni könnyű lenne, csak hát a külsőm miatt nem is akarnak megtalálni.

2017. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen bőven,csak a külsőn tényleg túl kell látni például.Tudom nem vagyok egy nagy eresztés külsőre,de átlagos kinézetem megvan,adok is magamra bőven,és a fent leírt jellemzők igazak rám. A humoros az természetesen nagyon szubjektív,de tudok az lenni. :)

Viszont felettem mindig ítélkeznek a nők,és nem látnak túl a külsőségeken,szóval meg sem tudom mutatni,hogy ilyen vagyok...

2017. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Iszonyú nagy mákja van a daginak az biztos. Talált egy hülye jól kinéző csajt aki jár vele, ez nagyon nagyon ritka. (Már ha igaz egyáltalán ez a sztori)
2017. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szergej55 ***** válasza:
Nem, mert sok helyen vannak, csak nem beléjük szokás szerelmesnek lenni az ösztönök miatt, akik a durva, férfiasabb arcok felé húznak. Hogy egy nő mit kezd az ösztöneivel, abban van az ő felelőssége.
2017. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csak megfelelő "szemüveg" kell hozzá, mert alapon általában átlátszóak a nőknek. Olyan szemüveg kell, ami kiszűri a macsó kihaénnem "isten vagyok" arcokat, és láthatóvá teszi a fent írtakat :)
2017. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert mindenkitől legalább 250 km-re élek. :(
2017. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elég csúnya kövér pasi nem a Sparban pénztáros?
2017. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert az ilyeneket észre sem veszik a nők, főleg ha még csúnyák is. Egyébként kamu a sztori.
2017. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!