Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfi ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfi ha nem szexuális céllal közeledik és normális intelligens kezdő levéllel kezd akkor nem lesz konkurenciája interneten?

Figyelt kérdés
Többször beszéltem értelmesen lányokkal interneten és mind örültek nekem hogy végre egy normális férfi aki nem csak szexelni akar és normálisan közeledik
2017. ápr. 18. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek az ilyen pasikkal beszélgetni. Nem azzal kezd, hogy küldjek neki intim képeket. Szerintem ez már egy jó pont
2017. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként igen, ritka mint a fehér holló.

Vagy a "kedves" srácok vannak, akik folyamatosan zaklatnak, ha nem válaszolsz azonnal, elküldenek a melegebb éghajlatra, vagy azon problémáznak, hogy nem tűnsz elég aktívnak (ugye "kedves" srácok??), vagy az eltűnős- nemválaszolgatós kategória, vagy ami valamiért még nálam gyakori volt az a normális srác aki kiderül, hogy valami szexuális játékba akar becsalogatni (ez olyan furcsa számomra, tök jókat elbeszélgetünk, aztán szól hogy ő nyitott kapcsolatban van meg harmadik felet keres....) Amikor külföldiekkel ismerkedtem, sokszor volt még a "zaklatós" kategória, aki úgy gondolta, hogy a folyamatos felszínes dícsérgetés, a napi 5-6 levél vezet célra.

Emellett azért ki lehet fogni igazán jó palikat, volt akivel sajna nem jött össze a randi de pl. a mostani párom is netről van. Mondjuk ehhez kb 15-20 randin túl kellett lenni, akik már mind "előszűrtek" voltak, úgyhogy a végén már komolyan elgondolkoztam, hogy hol vannak az értelmes srácok.

2017. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor azért még mindig fennáll az esélye, hogy kétkedve fogadják az ilyen közeledést. Manapság óriási a bizalmatlanság mindkét nem részéről - egy normális hangvételű kezdő beszélgetés már jó pont lehet, de azért még nagyon kell teperni utána is, sőt, a másik végletre is figyelni kell: a jó öreg barátzónára. Jól kell tudni egyensúlyozni a normális férfi és a dugódani-metódus határvonalán.
2017. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

:) ezt nem gondolod komolyan ugye?


Mármint hogy te vagy az egyetlen aki normális levelet ír?


Egyébként meg ugyanúgy konkurencia marad bizonyos nőknél a bunkó jól kinéző macsó aki csak annyit ír hogy szia mizu....

Ezt el kell fogadni.

De ettől még megtalálhatod az igazit társkeresőn!

2017. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

ez itt is így működik...

sokszor ugyanezzel jöttek itt is, de valahogy sokan egy idő után felhozták a szexuális témát, sőt volt olyan aki teljesen random olyan dolgokat mondott, hogy csak pislogtam hirtelen :D

ha a sok gyökér nem farkas képet küldözgetne hanem kicsit törődne a nők lelki világával sokkal hamarabb célba érhetne :)

van itt olyan akivel tök normálisan beszélgettem és konkrétan benne lenne szexkapcsolatban, mert most nem vágyik komolyra...

de am szerintem sokan vagyunk úgy, hogy normálisan beszélgetünk a másik nemmel és pont ez tetszik meg a másiknak...persze van aki a rámenősebb fajtát szereti :)

am a nők ugyanúgy igénylik a szexet, de nálunk általában nem elég csak a szex, meg ugye nem akárkivel, általában magasabban van az a bizonyos léc...sok pasi meg dugni akar azonnal szinte bárkivel, csak pinája legyen...


24F

2017. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem szexuális céllal közeledsz, akkor milyen konkurenciáról beszélünk? Az intellektuson alapuló kapcsolatban hogyan jelenne meg ez — mással osztja meg az elméletét a relativitásról?

Konkurenciád nem lesz, de barátnőd sem.

2017. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ezt nem gondolod komolyan ugye?


Mármint hogy te vagy az egyetlen aki normális levelet ír?



Pedig ez így van, ezt nők támasztják nekem alá. Eddig csak onnan volt barátnőm és minden exem ezeket mondta, hogy az ilyen normális pasi valóban nagyon kevés

2017. ápr. 18. 11:54
 8/19 A kérdező kommentje:

Konkurenciád nem lesz, de barátnőd sem.


Szeretném hangsúlyozni hogy eddig csak netről barátnőm és elég gyorsan 3-4 hónapon belül összejöttek ezek a lányok

2017. ápr. 18. 11:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagy előny, de azért ne hidd, hogy egyedül vagy ezzel. Egy értelmes nőnél ez alap, és nem különlegesség. Lehet, hogy 100 férfiból 1 ilyen, de a neten több tízezer, vagy százezer férfi van, és ha egy nő ügyes, akkor ki tudja szűrni közülük azokat, akikkel érdemes ismerkedést folytatni. Tehát a legjobbakat "versenyezteti" egymással.
2017. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8:

nekem napok alatt, de nem ez a lényeg :) amik pl összejöttek azoknak már vége is...

itt nagyba függ, hogy mennyire passzoltok, de add önmagad ez a fontos :)


24F

2017. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!