Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék magamon vátoztatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magamon vátoztatni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sármos, jóképű, mégis nagyon válogatós vagyok, ha lányokról van szó (például nem tetszik, ha egy lány arcán anyajegyek és szeplők vannak, ha rúzsozza magát vagy esetleg a körmeit festi). Már a legkisebb apróság miatt is el tudok tántorodni az adott lánynál, még akkor is, ha amúgy olyan lány lenne, aki minden srác álma lenne. 20/f

2017. ápr. 20. 18:50
 1/5 anonim válasza:
Nem kell változnod . Fogadd el önnmagad és hibáidat !
2017. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó, de a minden srác álma, nem a te álmod. Nincs ezzel semmi baj.
2017. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon ezügyben nem tudsz tenni semmit. De úgyis megtalálod az igazit ( vagy nem)
2017. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Benned gondolom a legkisebb hiba sincs:)
2017. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, éppen, hogy nem érzem azt, hogy jó srác lennék (pedig elvileg az vagyok), éppen ezzel szeretném elérni azt, hogy legyen önbizalmam, nézzék meg, hogy egy magam fajta srácnak is lehet egy csodás barátnője és mások pedig emiatt merjenek csajozni.
2017. ápr. 25. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!