Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Változtassak magamon? Ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 24 kisfarkas kérdése:

Változtassak magamon? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Hosszútávú,tartós kapcsolatot szerettem volna mindig.

Egyszer sem csaltam meg egy barátnőm sem,nem is teremtettem olyan közeget,amiben azt hihesse hogy talán vetélytársa akad. Szóval kerültem más lányokat.

Udvarias figyelmes vagyok,pontos,és szeretek tervezni,ajándékokat adni. Sőt a dátumokat is betartom mint pl évforduló.

Szóval adott hogy nem csajozok,komolyan veszem a partnert,maximálisan hűséges vagyok,nem csapom másoknak a szelet félreérthető dolgokkal,ügyelek a részletekre,kirándulunk,programomat szervezek,romantikus is tudok lenni pl egy kedves verset írok és mégis minden barátnőm megcsalt mert egyszerűen nem képesek az ember mellett maradni csak XY évig. És állítólag nem bennem van a hiba mert beismerték hogy ők hibáztak,vagy vitték bele őket holott minden jó volt állítólag.


Most egyáltalán érdemes ilyennek lenni?

Vagy lányok,van valaki aki értékeli ha ilyen egy fiú? Egyáltalán van esélyem egy ilyen lányt találni aki ezt ténylegesen értékeli bennem?

Mert úgy érzem csak azt látják bennem hogy "ez a tökfej stabilan mellettem van aztán van valakim valameddig"


Köszönöm a válaszokat!!! :)



2017. márc. 26. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj olyan amilyen vagy és előbb utóbb majd jön egy olyan lány aki értékelni fog és úgy tud majd téged szeretni ahogy vagy :))

Szóval szerintem ne te valtozz csak valogasd meg jobban hogy ki lesz a barátnőd :D

2017. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél önmagad, ne változz meg pár lány miatt. Hidd el, megfogod találni majd a hozzád valót.

A mai világban eléggé megcsappant azok száma, akik igazán értékelik a jót. Még fiatalok, ezért még buták és éretlenek.

Ezek a lányok meg nem veszteségek számodra, hanem tanulnivalók.

"Én sosem vesztek. Vagy nyerek, vagy tanulok."


Csak kitartás, idővel úgy is megtalálod az igazit. ;)

2017. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyikőtökben sincs hiba. Nem is ezt érdemes keresni, mert ha ezt keresnénk akkor mindkettőtökben tudnánk találni ebben biztos vagyok, mivel minden emberben van. De ezek nem is hibák, sokkal inkább az látja bele hibának aki nem tud azonosulni vele. Nem tudom hány éves vagy, de ennyire fiatalon az elköteleződéstől is lehetnek bennük félelmek. Mármint, hogy egyből úgy viselkedtek, mint egy 30-as 40-es évekbeli pár.(legalábbis én ezt így látom a leírtak alapján) És mivel ők bizonytalanok még ilyen korban jobban az érzéseikben nem szeretnének ennyire elköteleződni. Meg ahogy te viselkedsz úgy hiszik hogy az a megfelelő számodra ha ők is így viselkednek. Ergo ha te kb csak érte létezel akkor ő is ezt fogja normálisnak látni, de lehet hogy ő ezzel nem szeretne így lenni még. Barátaival is akar sok időt eltölteni, mit tudom én, ismerkedni is szeretne fiúkkal is lehet, még ha csak barátilag is. Emellett szeretik a lányok, ha a párjuknak van amolyan dominanciája is, ami pont abban merül ki, hogy ő az aki jegyezheti neked a dátumokat, javaslatokkal élhet stb, mert örül, hogy egy ilyen erős férfit támogathat. De ha te csinálsz mindent helyette is, akkor ő érzi magát dominánsnak, amivel lehet hogy egy nő/lány nem tud, vagy nem szeretne azonosulni. Képzelj csak el egy oroszlán csordát, a nőstények csinálnak mindent, és mégis a hím oroszlán eszik először. A hím csak őket védi, és kisoroszlánokat nemzenek együtt. Nem azt mondom, hogy ez így van rendjén az embereknél is, de ha ennyire kínosan figyelsz mindenre, akkor nekik semmijük nem marad. Akkor tud nőként viselkedni egy nő melletted, ha azt látja, hogy egy erős férfi vagy, majd ha egy 4-5 év múlva házasok lesztek akkor lesz ez is nagyon nagyon fontos, amit te már most csinálsz. Nem azt mondom, hogy ne is törődj velük a kapcsolat elején, de ne csak ebbe lásd a jövőd, foglalkozz a saját életeddel, ápolgasd, erősítsd, és úgy fogsz lenyűgözni a lányt, ha látja, hogy veled tervezhet hosszú távra minden szempontból. Nem csak úgy hogy egy jó apa lehetsz a későbbiekben, de egyébként meg más nincs. Először van az, hogy az biztos legyen hogy domináns a férfi ezt mindenki a maga mércéjével méri a nők közül, és ha ez egy biztos tartós, nem álarcozott állapot, akkor terveznek ők is komolyabban, és ilyenkor kell nekik már az is, amit te csinálsz, ez a törődő "apuka" típus.


Nem tudom mennyire tudtam átadni, amit át akartam adni, de remélem érted:D Hajrá hajrá!:)

2017. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát a dominancia alatt azt értem, hogy a külvilági életben is teljese mértékben tudsz erőteljesen érvényesülni, vannak céljaid magaddal kapcsolatban, amit azért teszel, mert neked jó, és nem azért, mert hogy ez mennyire jó lesz későbbiekben a családotok vagy a párkapcsolatotok számára. Ezt jelenti a dominancia, és ezt szeretik támogatni a nők. És egy kezdeti párkapcsolatban jobb szeretik ha te erre is nagyon figyelsz, és a párkapcsolaton belüli apróságokra meg csak annyira, hogy ott legyél, ne felejtsd el stb.
2017. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!! Úgy örültem mikor leirtatok szepen ezeket!!! Nem fogok változni már így a ti velemenyetek is megerősített!! Csak nincs senki akivel ezekről beszelgessek se lány baratom se ilyen aki fiú es ezt belatja minden ismerős munkatárs felületes.. :-/

Köszönöm a válaszokat megegyszer.

De az ilyen lányok akik ezt érzékelik mi fan teremnek hol vannak? Ezt nem tudom :)

2017. márc. 28. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el minden normális lány ilyenre vágyik. Én se akarnám hogy agyba főbe megcsaljanak, de én se tenném meg.

Maradj ilyen te is fogsz egy olyan lányt találni aki nem fog megcsalni. Vedd úgy hogy ezek megpróbáltatások és megerösítenek.

16l

2017. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hűha.. Nen is hittem volna, hogy létezik ilyen fiú. :D Semmiképp ne változz meg, amiatt, ahogyan veled bánnak. Elhiszem, lehet elkedvetlenít a dolog, hogy mindig kihasználnak, megcsalnak, de türelem rózsát terem. Várd ki a megfelelő pillanatot. Biztosan lesz majd egy lány, aki ezt értékelni fogja benned, és eléggé hű lesz ahjlhoz, hogy ne csaljon meg más fiúkkal. :) Mindenesetre én örülnék, ha találnék egy ilyen fiút. :)
2017. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Manapság nagyon ritka egy ilyen fiú. Ne változz semmit. Az nem a te hibád hogy ilyen lányokkal hozott össze a sors. Hidd el, találni fogsz majd valakit aki megfelel az elvárásaidnak, léteznek ám normális lányok csak őket is nehéz megtalálni. Remélem segítettem :) 16/L
2017. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hmm már csak kivancsiságból is megkérdezem hány éves vagy kérdező?
2017. dec. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!