Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elkezdek beszélgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdek beszélgetni egy lánnyal akkor a beszélgetésnek folyamatosnak kellene lennie és az nekem nem megy. Mégis miről lehetne vele beszélni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nagyon hiányzik egy nő az életemből. Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, minden nap szoktam látni a vonaton. Mindig elhatározom, hogy oda megyek hozzá és beszélgetek vele csak sajnos amikor meglátom mivel nincsen önbizalmam ezért mindig meggondolom magam. Amikor meglátom mindig gyorsabban ver a szívem, izzad a tenyerem és egész nap arra várok, hogy láthassam nem tudok másra gondolni csak ő rá. Olyan is előfordult már ha nem láttam hosszabb ideig , hogy a könnyeim is eleredtek.


Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan szerezhetnék egy kis önbizalmat?



2017. ápr. 21. 16:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
És miért nem ülsz mellé a vonaton legközelebb? Vegyél elő egy érdekes könyvet és kérdezd meg tőle, hogy szeret-e olvasni. Úgyis kukucskálni fogja a könyv címét. Innen már jöhetnek a filmek, zenék, jó olvasmányok, iskolai témák. Csak lazán, nem kell ezen feszengened, ugyan mi rossz történhet? Ha nem akar veled beszélgetni, akkor beletemetkezel a könyvbe.
2017. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

Mégis miről lehetne vele beszélni?


ez gáz, bocs!


szerintem


1. olvass sokat (újságokat, könyveket), hogy legyen szókincsed, legyél művelt és tájékozott a világ dolgaiban.

beszélgetni sok mindenről lehet: politikától kezdve a sporton át a filmekig.


2. sportolj rendszeresen, hogy javuljon a testképed, és legyen önbizalmad.


3. ne görcsölj rá, majd alakul, még sokat kell fejlődnöd, tanulnod, érned.

2017. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
54%

Szia, olvasd el ezt, és alkalmazd a helyzetnek megfelelően.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Utolsó hozzászóló voltam.

Hogy miről beszélnél vele? Ami téged érdekel. Suliba jársz? Akkor érettségi. Dolgozol? Akkor a munkádról. Ha nem szereted a munkádat, akkor arról, hogy nem szereted, és hogy miért. A szüleiddel laksz? Akkor arról, ami utoljára történt otthon. Anyukád szidni szokott, mert a szennyest nem rakod ki. Vagy hogy mi a te dolgod otthon. Pl. - Már alig várom / előre bosszant, hogy hazaérjek, mert ma nekem kell a... Szóval bármi. Ha van egy kis szerencséd, akkor nem marad néma, és akkor csak arra ügyelj, hogy figyelj, és kérdezz. Ha jól beszélteted, az lesz a véleménye, hogy jól elbeszélgettetek. :) A végén ne felejtsd el megkérdezni, hogy holnap is jön-e a vonattal!

Ha ez sikerül, írj, megbeszéljük a továbbiakat.

2017. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Egy másik, ezt is használhatod, kreatívan.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

#5 voltam.

2017. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítségeteket :)


Feltétlenül megírom, hogy hogyan sikerült.

2017. ápr. 21. 20:06
 6/36 anonim ***** válasza:

Azt el is várom! :D

Egyébként mind a kettő én voltam...

2017. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Szia.


Ma végre sikerült vele beszélnem. Összeszedtem minden bátorságomat és leültem mellé a vonaton. Sajnos nem tudtam vele sokat beszélgetni de amig beszélgettünk azt vettem rajta észre, hogy állandóan mosolygott. :) És végül megkérdeztem tőle, hogy holnap is ezzel a vonattal jön-e. Bízom benne, hogy holnap is fogok tudni beszélgetni vele. :)

2017. ápr. 25. 16:06
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is gratulalok! Szep volt! Maris többet tettel, mint az itt kerdezösködök nagy resze. Az, hogy vegig mosolygott es ujra akar latni, arra meg vegkepp büszke lehetsz!


A kerdesedet is erdekesnek tartom, ezert altalanossagban adok itt par hasznos tippet:

-ha nincs mit mondanod, legalabb kerdezz! Olvasd (ne bamuld!) a lanyt. Van e rajta valami, ami elindithat egy beszelgetest. Pl. egy patko-medal a nyakaban. Babonas? Vagy szeret lovagolni? Fesztivalkarszallag, ami minimum par hetes? Akkor biztosan szep emlek es szivesen mesel rola.

-ha te beszelsz: Igen, ezerszer hallottuk, hogy a lanyok szeretik a humort. De ez nem jelenti azt, hogy kenyszeresen bele kell esni a bohoc szerepebe. Sokan az elsö egy-ket beszelgetes soran csinalnak bolondot magukbol, amit tarthat cukinak egy lany, de altalaban nevetsegesnek. A viccelödes legyen a beszelgetes füszere! Az teszi igazan emlekezetesse, de hasznald mertekkel es ügyelj az idözitesre is.

-Lelkesedes: Mindegy, hogy ovodas korod ota Star Wars Legot gyüjtesz vagy A vivo csapat kapitanya vagy! Ha valamiert tudsz lelkesedni, az mindenkeppen jo pont. Legyen öszinte a csillogas a szemedben es tenyleg erdekeljen a tema. Ne azert valaszd, mert szerinted jo csajozasi duma, hogy hetvegente önkentesen kiskutyakat setaltatsz, de valojaban az agyadra mennek. Ügyelj arra, hogy engedd is kerdezni a lanyt es te is erdeklödj felöle. Ha egyaltalan nem erdekli az, ami neked központi szerepet tölt be az eletedben (mint nalam pl. a motorozas), akkor az az elsö jele annak, hogy szomoru, de valoszinüleg nem egymasnak teremtett benneteket a mindenhato.


Bonusz tipp: (nemi gyakorlast igenyel) Amikor valami nem jut eszedbe, maradj csendben! Ne felj a neked hosszunak tünö hatasszünetektöl! Sokkal inteligensebbnek es müveltebbnek tünsz töle, mintha az "öhm", "ize", "tudod", "ööh" fele ürtöltöket hasznalod. Es ez minden parbeszedre, akar elöadasra, felelesre, diplomavedesre, beszedre vonatkozik.

2017. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:) sokat segítettél.


Csak egy valamit nem értek. Egy vonattal szoktunk utazni és általában én hamarabb fel szoktam rá szállni. És amikor ő felszáll akkor nem szokott köszönni olyan mintha észre sem venne. Akkor most azt várja, hogy én lépjek vagy lehet, hogy nem is érdeklem? Tudnál ebben is segíteni nekem? :)


Válaszodat előre is köszönöm.

2017. máj. 17. 17:00
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem az előző válaszoló voltam, de..

Lehet, csak nem vett észre, mert ugye előbb felszálltál.

Vagy nem biztos benne, emlékszel e rá, és inkább nem köszönt.

Esetleg legközelebb szállj fel utoljára, és köszönjük te rá/ülj mellé, ha szabad ;-)


Sok sikert :-)

2017. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!