Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek neki a beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki a beszélgetésnek?

Figyelt kérdés
A héten bemutat egy lánynak osztálytársa, és nem tudom mi lesz, hogy kezdjek neki? Mert után beindulna, csak hát, hogy azért ne legyek unalmas, meg égő, mivel kezdjek?
2011. jún. 7. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet előre tudatosan rákészülni. Majd kialakul. De ha mindenképp el akarsz valahonnan indulni, akkor pl. dicsérd meg a ruháját, és kérdezd meg, hogy hol vette. Vagy ilyesmi.
2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj önmagaddal az mindig beválik ne játssz

szerepeket az mindig jó,legalább akkor önmagadért fog kedvelni.

2011. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
legyél vicces, nevettesd meg azután már maradni akar, de a csajozasitanacsok.hu-n nagyon sok ötlet van ilyen helyzetekre
2011. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kell néhány "bemelegítő" kérdés, pl. hogy vagy, hogy telt a napod/a hétvége, stb. Aztán megkérdezed hogy van-e kedve elmenni veled valamerre. Vagy megkérdezed mi a hobbija, és ha pl. szeret filmeket nézni akkor elhívod moziba.. :)

Remélem segítettem :)

2011. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
61%
Nyisd ki a szádat
2011. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy évtizedeken keresztül fejlesztett tuti módszerem. Megkérdezem, ami érdekel.
2011. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem amiközben beszél, halgasd meg hogy mi érdekli!

És ha megvan a válasz akkor mond azt neki pl. hogy: őőőő, elnézést ez a kulcs nem a tied ? (csak vedd elő a saját kulcsodat és mutasd meg neki)(én így csináltam) ;)

2011. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt a kulcsosat csak én nem értem? :D


amúgy meg ne dicsérd meg a ruháját és kérdezd meg honnét van, mert az hülyén jönne ki. sokkal jobb, ha azt kérdezed meg, hogy pl milyen napod volt ma? vagy valami ilyesmi..(:

2011. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!