Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a lányok háromnegyed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a lányok háromnegyedének az Ed sheeran-shape of you című szám himnuszként beállítva tinderen?

Figyelt kérdés
De komolyan, ennyire hülyék, hogy nem tudják átállítani? Mert amikor bejött, azt dobta fel mindig elsőnek (most már nem). Azt nem hiszem el, hogy mindenkinek ez (a trágya) a kedvenc száma.
2017. ápr. 21. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegulis a 827 millio megtekintes es a 6 millio like elegge jelentheti azt, hogy ez egy nepszeru szam. Szval utobbi opcio is elegge valoszinu.
2017. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, amiért csücsörítenek, amiért csak a fél fejük van a képben, amiért hat réteg alapozót raknak fel, amiért orrkarikát raknak be, amiért olyan felsőt vettek tavaly aminek vissza volt hajtva a teteje. Mert más lányok is ezt csinálják. Maguktól meg nehéz bármit is kitalálni. Én az egyéniségeket húzom jobbra, és szerencsére ők is engem. :D
2017. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy ed sheeran nagyon menő lett, a shape of you meg eléggé illik a tinderes társkeresés stílusához szerintem, ugyanaz a felszínesség van benne, mint a tinderben :) meg lehet, nem is érdekli a nőket, hogy épp mi van beállítva, mert ránéznek és alapból szinte mindenki szereti ed sheerant, mainstream.
2017. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem Ed sheeren egy fos :D
2017. ápr. 21. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is f*os de én már 25 vagyok szóval lehet már túl öreg vagyok a 17 éves picsukhoz.
2017. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem tetszik, de nem érdekelne egy olyan pasi, aki másnak a zenei ízlésén nem tud túl lépni, mert szánalmas.
2017. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert ők mind igazi egyéniségek.

És aki egyéniség, az csakis Ed Sheeran-t választja.


Egyébként who der fck is Ed Sheeran?

#baziöregvagyok

2017. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tinderezek,de lakótársaimnál máig hallom ezt a számot,pedig van annyiféle verziója spanyolul is,hogy nem igaz.Utóbbi nyelven pár fokkal jobban élvezem,szebben is hangzik.
2017. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nagyon szuper ez a szám!
2018. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!