Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a bajuk a nőknek a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a nőknek a magasságommal? Egy szám alapján el tudják dönteni, hogy jó vagy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Próbálkozok a társkereső oldalakon ismerkedni. Csak a velem egy magas, vagy nálam alacsonyabb nőknek írok, de még levelezésre se adnak esélyt. 165 cm magas vagyok. Legutóbbi alkalommal egy 154cm-es nőnél próbálkoztam. Írtam neki egy normális bemutatkozó levelet, erre csak annyit írt vissza, hogy túl alacsony vagyok. Mégis mihez kezdjek így?

A magasságomon nem tudok változtatni.


2016. febr. 11. 15:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Kétségtelen, hogy a magasabb pasik előnyösebb helyzetben vannak, könnyebben találnak párt, de majd eljön a te időd is. Biztos fogsz valakinek így is tetszeni.
2016. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem a rossz emberségről van szó, csak puszt6án külsőség, amit mindenki először megnéz, s utána jöhet a többi dolog. .
2016. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
De már 22 éves vagyok és még nem is volt párkapcsolatom. Nőni biztos nem fogok már, sőt az idő előre haladtával csökken az emberek magassága.
2016. febr. 11. 15:38
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Ne írd ki a magasságodat. Ennyi. Elég, ha képet raksz fel magadról, ami egész alakos. Az alapján már úgyis látják a magasságodat. Sajna készülj fel rá, hogy rengeteg elutasíásod lesz, mert a nők alapvetően a magasabb férfiakra buknak. Nem azért írom, mert 190 vagyok.
2016. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen külső adottságokkal nem sok esélyed van, kár próbálkozni. Inkább próbálj minél jobb egzisztenciát kiépíteni, minél több pénzt össze szedni. Van egy olyan tippem, hogy most nem állsz valami jól anyagilag.
2016. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
33%

Nezd, en azt javaslom, hogy ne csajozz. Ki fognak csinalni, foleg az ilyen oldalakon, ahol az osszes csaj a felszinesseg csimborasszojat birja produkalni.

Alap, hogy a legatlagosabb csaj is nala 10 centivel magasabb csokakat tert EMBERNEK. Ha egyeb kriteriumok is stimmelnek, akkor mar az is lehet, hogy ferfinak tart, es meghivthatod egy jaffara. Szoval hagyd a pic.saba, jarj bulikba, itass le par luvnyat, es ha makod lesz, meg jo fej vagy, meg dughatsz is. De a jelnlegi modszer veszett fejsze nyele

2016. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%

Ez olyan, mintha egy nő leírná, hogy 42 éves.


Vagy hogy 160 cm és 97 kg.


Ezek is csak számok, mégis a legtöbb férfi ezek alapján eldönti, hogy nem akar vele találkozni.

És amikor egy nő ugyanezt teszi, akkor az baj?


Tudod mi férfias még nagyon? Ha valaki nem panaszkodik egyfolytában, hogy milyen alacsony, és nem kell senkinek.

Rengeteg alacsony pasi van, akinek van barátnője. Lehet, hogy ők tudnak valamit, amit te nem.

2016. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
31%
az hogy nem férfias szerintük aki alacsony! aki alacsonynak született az eláshatja magát a nőknél max vagy gyerekes anyuka vagy ilyen kiélt 30-40 éves nők fogják észre venni de azok is azért mert nem akarnak egyedül lenni
2016. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Tényleg nem állok valami jól anyagilag, de én nem akarom, hogy valaki a pénzem miatt legyen velem.

Eddig nem panaszkodtam a magasságomra, de most már elegem lett, hogy még a megismerésre se adnak esélyt.

2016. febr. 11. 15:57
 10/36 anonim ***** válasza:
48%
Most te sztnél olyan emberrel együtt lenni,aki a magasságod alapján ítéli meg azt,h milyen ember vagy?
2016. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!