Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kigyúrt, zűrös életvitelű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kigyúrt, zűrös életvitelű, börtönt megjárt, tetovált, rosszarcú fazonokat miért tartják mindig alfahímnek?

Figyelt kérdés

Ha van egy férfitársaság, és ott van egy fent említett fickó, akkor mindig őt tartják a falkavezérnek, a FÉRFInek. És általában ő is annak tartja saját magát.


Miért van ez, mit gondoltok? Mi van az ilyen fazonokban, hogy felnéznek rájuk - az hagyján, hogy a nők, de egyes férfiak is? Sok esetben még példaképek is szoktak lenni. Van erre magyarázat?



2017. ápr. 21. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Bocs de az én környezetemben nem ez van :D Hol élsz te? :)
2017. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg ahhoz lehet köze a dolognak, hogy olyan körben mozogsz, ami már alapból tolerál és befogad egy ilyen embert.
2017. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te milyen körökben mozogsz, áruld már el?! Hol látsz ilyet?
2017. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet sem ismerek...
2017. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Úristen... én az ilyenekre rá se nézek, nem hogy fel nézek rájuk! És ezzel a normális nők mind így vannak!
2017. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te milyen csatornát nézel? Én nemhogy alfahímnek nem tartanám, de még félek is az ilyenektől!
2017. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kell bepánikolni, elméleti a kérdés:) Én azt vettem észre, hogy az ilyeneket sokszor szólítják "faternak" vagy "papának", meg mintha valamiféle tekintélyük, rangjuk lenne, mindig jó nők csüngenek rajtuk. Mindig fenenagy a magabiztosságuk, határozott fellépésük van, nagy haveri, baráti körrel.


Sokszor járnak a nagy német autós trió valamelyik márkájával, persze a lesötétített ablak alap:) Az emberek tartanak, félnek tőlük, ők meg mintha élveznék is ezt. Mi az oka, hogy akinek a föld alá kéne süllyednie szégyenében(pl. a múltja miatt), annak határtalan önbizalma van mégis? És miért van az, hogy pl. egy szemüveges, nyeszlett alkatú, de kimagasló IQ-val rendelkező pasit sosem tartanak alfahímnek, de szánalmasnak annál inkább?

2017. ápr. 21. 22:40
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Egyszerű, mindig az erősebb kutya ba**ik. Írhatják ide a nők, hogy áh nem, rá se nézek egy ilyenre, a valóságban simán aláfekszenek, ha lehetőségük van rá. Azért mert az ilyenek letapossák a többi embert, törtetnek, csalnak, lopnak, hazudnak. És a mai világban ezzel lehet előre jutni, ezzel lehet nagy pénzeket keresni, ami pedig a legbiztosabb kulcs a nőkhöz. Ezért van egy ilyen embernek hatalma.
2017. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
37%

Azért mert a börtön viselt egy ütésből leverné az IQ betyár fejét. Az erő tiszteletet parancsol. A nők egy csoportjának meg bejön ez az erős típus, aki nem retteg a többi férfitől, hanem kiáll ellenük, ha úgy kell.


Félre értés ne essék, nem mondom, hogy ez a típus oké és nyerő. Csupán, hogy meg van a maga előnye, ami egyeseknek vonzó. Lásd pl "Rosszfiúk" -> Nagy önbizalom, de mondjuk csalfák. Miden "típusnak" van előnye, hátránya. Kinek mi a prioritása. Akinek egy olyan férfi kell, aki erős és kiáll magáért és ez egy nagyon fontos szempont számára az lehet képes szemet hunyni az illető erkölcsi és egyéb hiányosságainak.

2017. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyik barátom unokatesója, ha nem is börtön viselt, de egy ilyen csávó és egyszer eljött velünk egy fesztiválra. Sacc a poénjai ilyenek voltak, hogy ki verekszik vele, és próbált a maga módján csajozni és amikor senki kutyába se vette, akkor meg átment már teljes parasztba és összevissza tolta a nőnek, hogy őt nem tudom milyen drogos diszkóban már leszopták volna. Meg magába tolt mindent és ott panaszkodott, hogy nem jók a szerek. A végén el kellett vinni aludni. Azóta se hívta senki. Szóval jah. Mindenki leborul az ilyenek előtt :D
2017. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!