Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja felfogni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja felfogni egy pörgős, népszerű, örökmozgó, karrierista, nyüzsgő nő, hogy egy nyugodt, halvérű, csendes, egyszerű életvitelű férfival nagyon melléfogna?

Figyelt kérdés
Ennyire nehéz értelmezni, felfogni, megérteni, hogy két külön világot képviselnek?
2016. jún. 14. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást. Hogy hosszú távon-e az más kérdés.
2016. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A húgom és a férje két ellentét. Nyolc éve élnek boldogan.
2016. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi is 8 éve vagyunk együtt a férjemmel és pont az a helyzet amit írtál, de mi imádjuk egymást. Én egy kicsit felrázom őt és ő egy kicsit visszafog engem, ami néha jól jön.
2016. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez attól is függ, hogy a pár össze tudja-e ezt egyeztetni vagy nem. Ha kibékíthetetlen ellentétek vannak a felfogásukban, gondolkodásmódjukban, hozzáállásukban, akkor nyilván nem fog működni, ha viszont úgy működik ez az ellentét, hogy pont kiegészítik egymás gyengéit, és ezáltal valami jobbat alkotnak együtt, akkor működhet.

Pl. egyik volt kolléganőm egy nagyon nyüzsgő, pörgős, örökmozgó nő, de pont az a típus, aki nagyon hamar puffog, ha felhúzzák, a melóban már lehetett látni, ha kapott valami idióta levelet egy ügyféltől, még mielőtt kitört volna. A férje nyugodt természetű, a kolléganőm azt mondta, hogy őt a férje másféle természete pont ki tudja egyensúlyozni, és nyugtató hatással van rá. Fontos dolgokban egyébként egyeznek, fontos döntésekben nincs ellentét a természetük miatt, ha utaznak, az közös döntés, stb.

Egy ilyennel nincs gond, amilyen az ő kapcsolatuk. Nekem nőként, aki nem vagyok egy nagyon elvonulós típus, és fél nap alatt döntök akár egy utazásról is egy hét múlva, és megyek egyedül is, ha akarok, azzal lenne gondom, ha valaki úgy teljesen más, hogy nyavalyog az én életmódom miatt, ha mondjuk velem jönne, de végigpuffogná az egészet, hogy tömeg van, túl meleg van, túl hideg van, meg egyébként is minek megyünk valahova, ha otthon is lehetnénk... ilyesmi valóban nem működik hosszú távon.

2016. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pörgős, népszerű, örökmozgó, nagyon kicsit karrierista nő vagyok. Párom nyugodt, halvérű, csendes, visszafogott. Boldog párkapcsolatban élünk, elfogadtuk egymást olyannak, amilyenek vagyunk, tiszteletben tartjuk egymás privát szféráját, nem akarjuk egymást megváltoztatni.

És azért csiszolódtunk is, mert most már a párom néha eljár velem programokra (nem erőltetem, neki van kedve jönni), és engem is bevont a maga "elvonulós" hobbijába. (Nem mindig megyek vele, csak ha tényleg kedvem van.)

Szóval önmagában nem gond, ha "két külön világ", attól függ, hogy kezelik a felek.

2016. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most akkor rád hajtott egy ilyen csaj, és nem érti meg, hogy neked nem kell? vagy mi?
2016. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Baráti körben ennek 9 év után lett vége. A csaj megunta a dolgot és szakítás után rögtön összejött egy pörgős sráccal bár facebookon illendőségből titkolták egy darabig. :D

De kb. semmiben nem egyeztek. Számomra az a rejtély hogy bírták eddig.

2016. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!