Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig a vékonyság lesz a lényeg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a vékonyság lesz a lényeg?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha valaki vékony, akár fiú, akár lány, arra nyomulnak egy csomóan. Egy lány legyen vékony, és az se gáz ha abszolút semmi melle nincsen, kelendő lesz. Egy fiúnak nem muszáj izmosnak lennie, lehet akár 50 kilós is, kelleni fog a lányoknak. Az arc is mindegy a legtöbb embernek... De ha egy lány duci vagy egy fiú túlsúlyos, akkor az már ba szhatja... kivéve ha megismerik a lelkét, de nem akarják, mert van rajtuk felesleg. Lánynál már 10 kiló plusztól elfordulnak a férfiak.


Vannak elfogadó emberek de azt ne mondja senki hogyha választhatna egy felesleggel rendelkező és egy vékony között akkor az elsőt választaná...


2017. ápr. 21. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

Hát én vékony fiú vagyok, 22 éves, de még egy csajt se èrdekeltem sosem, meg is dőlt az elméleted.


Egy túlsúlyos csaj is lehet vonzó, csak ahogy észrevettem, ők szarnak az öltözködésre, divatra, hajukra sokszor és így kevésbé feltűnőek.

2017. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

"Egy fiúnak nem muszáj izmosnak lennie, lehet akár 50 kilós is, kelleni fog a lányoknak."


Valamelyikünk univerzumot tévesztett :D

2017. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Légyszi ne szidjuk már a vékony embereket, ez annyira nem fer:(

Titeket ducikat sosem lehet ledagattozni, mert az már milyen sértő ugye.

Ha zavar leadod a kilokat, ha nem, akkor meg maradj ilyen:)

2017. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1.: Pedig a vékonyság egészséget sugároz meg azt hogy igényes vagy magadra hogy nem eszel "szemét kaját". :) Hamarabb találsz barátnőt mint egy 160 centis 70 kilós nő pasit.

Igen ez így van, mert úgy gondolják hogy ha már ducik akkor úgyse kellenek senkinek, meg csak azok a ruhák tetszenek nekik amik a vékonyaknak állnak jól, ezért vagy olyat vesznek (és nyilván hülyén áll nekik, kicsi rájuk), vagy csúnya bő pólókat. Egy vékony lány számára van értelme mindennap sokat készülődni, egy duci úgy érzi, fölösleges.

2017. ápr. 21. 23:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a média részéről, és ezáltal a társadalmi elfogadottságot tekintve az a minta alakult ki, hogy vékony=normális, nem vékony=lusta,trehány,igénytelen,lelkibajos,beteg

Persze ez így szélsőséges, de kb ez a lényeg. Meg vagyunk hülyítve...

2017. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2.: Egyik legjobb haverom 178 centi, 52 kiló, nem sportol semmit, és döglenek utána a nők. :) Asszem ugyanabból az univerzumból vagyok, vagy csak megtréfált az univerzum, Magdi? :D

3.: Nem szid titeket senki csak az irigykedést hallod/látod :D szidni könnyebb mint megdolgozni a vékonyságért :D amúgy le szokták dagadtozni elég keményen a túlsúlyosokat, csak gimi után már nem a szemükbe mondják

2017. ápr. 21. 23:06
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy vékony nőnek valóban kevés férfi tud ellenállni, ritka az hogy egy férfi a molett nőkre bukjon. De fordítva már ez rohadtul nem igaz. Egy nyurga kis vézna 52 kilós pasi az senkinek sem kell... nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget. Nem azt mondom, hogy az elhízott férfi a vonzó, mert nem az, hanem a széles váll, vaskosabb izmos, férfias testalkat a vonzó. 1-2 tini lánytól eltekintve minden nő a férfias testre bukik, nem a vézna testre.
2017. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Akkor az a haverod tud valamit. De az hogy konkrétan sovány !!! Biztos nem vonzó a többi nőnek, legfeljebb csak nem érdekli őket annyira. Egy mérés nem mérés. Ahogy egy példa se törvény értékű. Nőknél már inkább igaz a vékonysági teóriád, de az igazság inkább az, hogy ez a legtöbb férfinek vonzó. A teltség is vonzó sokaknak, de kevesebbnek és ettől tűnhet úgy, hogy a vékony lehet "csak" szép. NEM ! Egyszerűen ez jön be a legtöbb férfinek ezért reklámoznak ilyen test alkatú nőkkel is például, hogy a lehető legnagyobb célcsoportot érintsék. Ha a vézna haverod lenne egy nike reklámba, a sportos férfi helyett, nem is adnának el annyit, de ez nem azt jelenti, hogy ne lenne vonzó egyesek számára.
2017. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A feszesség hiányáról nem is írtál,pardon.Nagyon sok löttyedt sovány is van,ami nekem ugyanolyan visszatetsző,mint a löttyedt kövér.Egy bizonyos korban igen,lényeg a vékonyság,de ha egy lánynak nagyon randa feje van,fos alapokkal,azt akármilyen alkattal cseszheti.25-30 éves kor felett már változik a tendencia nagy általánosságban,de előfordul,hogy valaki 40-50 éves kor felett is a 40 kilós nőkre bukik.
2017. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Mert a világ ilyen. Ahogy egy korábbi hozzászóló is írta, a média ezt nyomja, mert most ez a trend. Én meg azt mondom, hogy mindaddig vonzó a vékony amíg ki nem derül róla, hogy miért vékony. Ha evészavaros vagy, vagy az emésztéseddel, esetleg pajzsmirigyeddel van baj, vagy szimplán csak genetikailag vagy vékony akkor egyből felhördül a világ, hisz akkor ebben nincs munka, ezt nem sporttal érted el. És máris cseszheted, hogy vékony vagy.

Különben ne haragudj, tisztelet a kivételnek de nem kell félteni a túlsúlyosakat. Önbzalomhiányukat remekül palástolják túljátszott önteltséggel, bukósággal, és mások alázásával. (Felnőtt világról beszélek) Átesvén a ló túlsó oldalára, olyan embereket is megbántanak akikről csak hiszik, hogy hátba akarják támadni őket. Valójában gyakran ti generáljátok az egészet. Ezért nem szeretik a legtöbb túlsúlyost. A viselkedésért, a stílusért, az azonnali támadó-védekező mechanizmusért, a rosszindulatért. Az már csak hab a tortán, hogy nem illetek a jelenlegi trend-képbe, de abba kb. senki aki nem fitness edző/ testépítő vagy sportoló.

2017. ápr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!