Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, kezdtetek már kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kezdtetek már kapcsolatba olyan férfival, aki totálisan padlón volt (depresszió, betegség, se munka, se pénz), de mellettetek talpra állt?

Figyelt kérdés

A kérdésem tulajdonképpen a szeretet erejére irányul. Volt már, hogy beleszerettetek egy ilyen srácba/férfiba, és a kapcsolat alatt szépen, fokozatosan helyrejöttek a dolgai és kilábalt nehéz helyzetéből? Vagy ha ilyen helyzetben van valaki, akkor szóba sem jöhet, mint potenciális partner?


Van itt olyan lány, nő, aki volt már ilyen helyzetben?



2017. ápr. 22. 08:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy se munka, se pénz. Ő lett a férjem.

De pont azért kapott esélyt, mert tele volt akkor is lendülettel, akarattal, tudtam, hogy nála ez csak pillanatnyi állapot. Sokszor álltam mellette olyan helyzetben is, mikor más nő sikítva menekül. De idővel szépen rendeződött minden.


Olyan pasi szóba se jöhetett volna, aki ennyire padlón van. Ráadásul erősen sejthető, hogy egyik dologból következik a másik (depresszió miatt nincs munkája, és ez még évekig így mehet).

Nem barátnő, hanem pszichiáter, ápolónő, anyapótlék és "boldogság felelős" lenne mellette valaki. Márpedig egy férfi mellett nő akarok lenni.

2017. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen, mellette én kerültem padlóra.
2017. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne legyen folyton negatív, ne húzzon le.
2017. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne más hátán akarj felkapaszkodni, arra senki se vevő! Lásd az első válaszoló: ott nem magába fordult depibe süllyed lúzerról volt szó, hanem egy átmeneti állapotot éppen megélő életerős, tettre kész emberről.

Nem is értem, miért gondolod, hogy egy ilyen állapotban lévő emberbe bárki beleszerethet? Mibe szeretne bele? A depressziójába? Aki ilyenbe belemenne, az maga is lelki defektes valamilyen szinten, és csak még inkább padlóra kerülnének mindketten.

2017. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Tehát egy lelkibajos, betegesen kötődő társfüggővel.


Nem, soha! Nem vagyok sem pszichológus, sem a pótanyja, sem lelkisegélyszolgálat!

Én köszönöm szépen, egyedül is boldog vagyok, nem hiányzik mások problémája. Méég... aztán persze lehet az önmegvalósítás után elérem majd a transzcendenciát is :)

2017. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Volt,jelenleg is a pàrom,màr nagyjàbol öszeszedte magàt. Hal Isten ô depreszios nem volt,nem is zavartatta magàt. Sokat kellett noszogatni,de végûlis sikerûlt.

N25

2017. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta anno a pszichológus, hogy akinek tényleg te adsz meg mindent hosszú távon, azt akaratlanul is "adósoddá" teszed, és ez ellenérzést alakít ki benne irántad. Magyarul a helyzet őt is frusztrálni fogja és ezt a frusztrációt vissza fogja rád vetíteni, nem értékeli a kitartásod.

A megmentő szindrómásokat vonzza egy ilyen ember, (kisebbségi érzésük miatt) olyan társat választanak aki mellett nélkülözhetetlenekké tudnak válni. Ez a mozgatórugója az ilyen kapcsolatoknak.

2017. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Kezdtem beteg, depresszióssal. Mindent megtettem érte, de nem volt hajlandó segítséget elfogadni, engem is teljesen lehúzott, lelkileg tönkretett, boldog vagyok, hogy "megúsztam" kisebb lelki bajokkal és sikerült szakítanom vele.
2017. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nemhogy nem állt talpra, de mellette nekem is mentális betegségeim alakultak ki. Mindenki csak saját magát mentheti meg. Ha a másiknak nincs betegségtudta, hiába szeretem én, a fene megette az egészet.
2017. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bárki kerülhet padlóra átmenetileg, ezért elítélni nem fogom, minden az egyénen múlik ami nem csak szavakban és ígéretekben merül ki. Nálunk a depresszió mellett komoly személyiségzavar is állt, és így lehetetlen valakit kibillenteni vagy felhúzni a feneketlen mélységből.

Nem minden eset egyforma mivel az emberek sem egyformák nem állítom, hogy minden esetben lehúzó lenne, van akinek tényleg csak egy lökés hiányzik, hogy talpra álljon de mindenesetre én azt mondom, hogy ha valaki tényleg segítő kezet nyújt és azt kb. a másik semmire nem értékeli, honorálja a megváltozott feltételek mellett is az önsajnálatban akar továbbra is dagonyázni vagy épp a játszmázni van kedve, akkor nyugodt szívvel búcsút lehet inteni. Ennyi

2017. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!