Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan városban, mint Miskolc, ahol szinte minden 2. valamire való nő, mérnök férfival jár (gépész, villamos, tipikus mérnökváros), van esélye egy átlagos keresetű, mezei vegyész diplomás 30 éves férfinak párt találnia? Nem úgy látom.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a diplomádhoz. Én bölcsész diplomát szereztem Szegeden és mellé egy pénzügyi OKJ-m van még: Most bankfiókban dolgozom.

Mégha úgy érzed a végzettséged valamiért csökkenti az esélyeid a csajoknál (ami nálad nem áll fent szerintem), akkor is ezer más dologgal kompenzálhatsz.


Barátnőm elég csini, arcra, alkatra, formákra; szavam panaszra nem lehet. De egy középsulis régi jó haverom autószerelő lett, neki is karcsú, szép arcú felesége van nagyon.

28/f, miskolci

2017. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Maga az, hogy van egy átlagos 170 körüli fizum, amit kézhez kapok, még egy gépészmérnök alapjáraton is 230-250 örül keres, ha csak ,,mezei" alkalmazott, akkor is. Igazságtalan. Nem mindenki ehhez ért. Nem mindenki nagy ,,matekos", vagy biológus, vagy nagy kémikus (gyógyszerész).
2017. ápr. 22. 14:28
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem, hogy a vegyészmérnök alacsonyabb szintű lenne, mint mondjuk egy gépész.

Ráadásul a kémia sem könnyebb, mint a fizika, és ehhez kell elég biztos matektudás. Legalábbis úgy gondolom, hogy egyetemi szinten egy vegyésztől már nem a tömeg% számítás a legkomolyabb, amit kérnek.


A "valamire való nő" viszont sértés. Ha veled jönne össze egy nő, nem pedig az általad felsoroltakkal, akkor már semmire való lenne? Nem tetszik a rendszer, de hozzásegítesz te is azzal, hogy azokat a nőket degradálod, akiknek nem gépész- vagy villamosmérnök a barátjuk/vőlegényük/férjük.


Maradjunk annyiban, hogy nem a végzettséged miatt nem találsz nőt. Amúgy meg Miskolc közelében (Berente - Kazincbarcika) ott a BorsodChem, úgy tudom, ott elég jól megfizetik a vegyészeket, mert dolgozik ott ismerősöm olyan végzettséggel.


21/L

2017. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak vegyész vagyok, nem vegyészmérnök. Ott sok a matek. 2 éve beadtam a Borsodchembe, de nem vettek fel.
2017. ápr. 22. 14:51
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit keresnek főiskolai végzettséggel a borsodchemben, már tettem itt is fel kérdést, hogy mennyi ott a bér, de senki sem tudja. Tippjük sincs.
2017. ápr. 22. 14:56
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Oh, értem.

Akkor kimaradt a nem szócska a kérdésből.

Gondolom mezei, nem diplomás akart az lenni.

Egyébként 300 nettó körül diplomával vegyészként is hazavisznek.

2017. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem diplomám sincs, 170e közelében sem keresek.. mégis van bnőm.


Szóval a hiba a te gépezetedben(fejedben)van!

2017. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
300? De ott már nagyon vezetőnek kell lenni. Volt egy barátnőm 2 éves gyakorlattal ott, ő 200 körül kapott. Ennyi tudok. Sok év után lehet ennyi persze, illetve vezetői beosztásban.
2017. ápr. 22. 15:00
 9/23 anonim ***** válasza:

tanulj nyelveket, tegyél le angol,német, francia v. spanyol nyelvvizsgákat, de nem is a papír a lényeg, bár utána pótlékot kaphatsz, hanem a tudás.


az többet ér akárhány diplománál.


több nyelven beszélni menő!

2017. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak fogd fel hogy rohadtul nem a fizetésed vagy a végzettséged miatt nincs valamire való nőd. Tőled szarabb fizujú vagy alacsonyabb végzettségű férfiakat is bőven lehet látni csinos nővel
2017. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!