Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves érettebb nők! Mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves érettebb nők! Mennyit számít, ha a férfi diplomás? Mi számít még?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban olyan 30-45 év közti nőknek szól, akik nem zárkóz(ná)nak el 20-25 év körüli férfiak közeledésétől akár alkalmi, akár komolyabb jelleggel.


Mennyit számít az, ha ő már végzett a tanulmányaival, esetleg a szakmájában dolgozik is? Előny ez, vagy teljesen mindegy, hogy így alakult az élete vagy épp egy OKJ-s képzésen van és mellette betanított munkát végez?

Másképp tekintetek-e rá, ha egyedül él, mintha még a szüleivel lakna együtt? Ha tud főzni, gondoskodni magáról. Biztosít ez benneteket arról, hogy a srác nem pótanyukát, hanem egy társat keres maga mellé?

Befolyásol-e az, ha tapasztalt már mind párkapcsolati, mind szexuális téren? Tehát volt már évekig tartó komoly kapcsolata, de több rövidebb, és alkalmi is. Jobb ez, mintha eddig egy nővel lett volna egész életében?

Mi fog meg benneteket: ha a korának megfelelően néz ki, öltözködik, vagy esetleg "kisfiúsabban"? Vonatkozik ez a hajra, arcszőrzetre is.


És a végére mégegy kérdés: hol adtok teret elsősorban a fiatal férfiaknak? Neten, vagy esetleg szórakozóhelyen, hova szoktatok eljárni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 23. 14:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés elég félrevezető, itt nem azon van a hangsúly, hanem, hogy fiatalabb vagy.


Egy normális érett nő, nem kezd fiatalabbal, hacsak nem ez a fétise, akkor meg az teljesen mindegy, hogy mi a foglalkozása, vagy minek tanult.


Vagy csak otthon elunt feleségek kezdenek fiatalabbal, de nekik meg pláne mindegy a végzettséged, vagy, hogy mennyi kapcsolatod volt.


Komolyan senki nem tudna veled semmit elképzelni, szerintem.

2017. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%

Én azt tapasztaltam hogy az iskolai végzettség nem mindig számít, inkább az intelligencia és hogy azért legyen egy alapműveltsége, ami úgy gondolom nem diploma kérdése.

Nekem személy szerint tetszik, ha valaki továbbképzi magát, ez azt jelenti hogy vannak céljai a jövőre nézve, az hogy addig miből tartja el magát amíg ezt eléri, igazából mellékes.

Mindenképpen másképp tekintek rá, hogy ha ennyi idősen a szüleivel él (tudom, nehéz dolog ennyi idősen leválni és önállóan élni, de ez nekem abszolút szempont).

A szexuális és párkapcsolati tapasztalatai nem nyomnak túl sokat a latba, az a lényeg, hogy mi ketten hogy működünk ezekben együtt.

Az öltözködés és a kinézet sem kulcskérdés, az a lényeg hogy felkeltse az érdeklődésem, nincs egyféle típus ami tetszik. Persze legyen magára igényes, de ez ugye nem kor függvénye.

Ismerkedtem már neten meg szórakozóhelyen is, bár ez az utóbbi jobban bevált, mert megvolt a személyes kontakt.

A lényeg, hogy tudjak rá férfiként tekinteni amit nem a kora alapján teszek vagy nem teszek, hanem a viselkedése és a tulajdonságai alapján, pont ugyanúgy mint amikor korombeli férfiről van szó :)

2017. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Nálad egyetlen probléma van.A korod.Tudom, hogy nagy "divat" most az idősebb nőkkel összejönni, de hosszútávon nem fog működni.Tapasztaltam.Ismerek olyan embereket, akiknél majd 20 év volt a különbség, de 12 év után annak is vége már.


42/N

2017. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

30evesen egy 25 eves meg okes de 45evesen egy 20 eves nem


Mint irtak a korod a gatlo tenyezo a tobbi alapelvaras !

2017. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

20 évesen 25, 27-től felfelé már működhet nagyobb korkülönbséggel is egy kapcsolat. Bár én mindkét fél helyében inkább rövidtávra terveznék.


Egyetértek az előzővel, a többi alap. A végzettség/értelmi szint kb. azonos kell,hogy legyen, egy ilyen korkülönbséges kapcsolatot nem kellene még tetézni értelmi szint különbséggel is.


Az ismerkedés bárhol mehet annak, aki vevő ilyenre, ez pedig úgyis kiderül viszonylag gyorsan.

2017. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat mégegyszer!


Úgy gondolom, attól, hogy egy érett nő huszonéves fiúval van együtt, még lehet normális, és nem feltétlen otthon elunt feleségről van szó. Bár ők általában tényleg kaphatóbbak szexkapcsolatra, nem mindegyikük ugyanazt tartja fontosnak, ezért is tettem fel a kérdést.


Nem divatból érdeklődöm, úgy vettem észre, hogy ezekkel a nőkkel jobban érzem magam, jobban megtalálom a közös hangot.


Érdekes a különélésről és a nagy párkapcsolati/szexuális tapasztalatról olvasni, mint alapelvárásról.

2017. febr. 23. 21:25
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is érett nő vagyok, és teljesen normálisnak gondolom magam, bár nekem is volt már huszonéves (huszonévei végén járó) pasival kapcsolatom.


Hozzád hasonlóan nagyon sokan (meglepően sokan) gondolják azt,hogy egy érettebb nő oldalán megtalálják a boldogságot.


Én alapnak azért gondolom a különélést mert egy érettebb nő már vélhetőleg önállóan él hosszabb ideje, ezért nehezebb lesz beilleszkedned a közös életbe úgy,hogy eddig a szüleiddel éltél, vélhetőleg egy háztartás gondjai/feladatai nélkül.


Persze, egyértelműen nem lehetetlen innen-oda lépni, attól függ, ki mennyire tud alkalmazkodni egy ekkora váltáshoz.

2017. febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Én külön élek és ellátom magam, de van, akinek ez frissdiplomásként azért nem ilyen egyszerű. Úgy vettem észre, hogy ők vannak többségben.


Jogos az elvárás egyébként, nyilván nem irányítgatni szeretnéd a másikat, hanem mellette lenni.

2017. febr. 24. 09:45
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem pont a kérdésedre ad választ, de azért az mellett sem szabad elmenni, hogy a 40 feletti nők jórésze már édesanya. És könnyen előfordulhat, hogy pl.annyi idős a fia/lánya mint Te. Ha pedig esetleg összejönnétek, és mondjuk eltelik 8 év, ott vagy 28-30 évesen és gyereket akarsz, a már majdnem 50 éves nő nem igen fog neked gyereket szülni... (persze itt előfordulhat hogy addigra már nem lesztek együtt, és még sorolhatnám, de ez csak egy példa). Szóval ez ilyen téren sem jó párosítás. Pláne hogy a nők gyerekvállalás terén korhoz vannak kötve, mert ugye csak addig szülhet, amíg menstruál, ellenben egy férfi bármilyen korban lehet apa.


Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak: az érett nőknek a kisfiúk nem jönnek be! A normális 40 év feletti nők pedig szórakozóhelyre sem nagyon járnak, mert màr kibulizták magukat huszonévesen. A diploma nem a legfontosabb, de az igen, hogy tanult legyen. És gondoskodni tudjon magáról. Én inkább azt javaslom, hogy veled egykorúval kezdj kapcsolatot. Mert az elején lehet nem zavar a korkülönbség, de azért később ez nagyon kellemetlen tud lenni...más tervek, igények, stb.

2017. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%
#3 ha 12 évig él egy kapcsolat és jó, akkor ez nem ellenérv. Ez pont amellett érv, hogy érdemes.
2017. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!