Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt a Borsodchemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt a Borsodchemben dolgozó mérnökök, akikre a bére miatt buknak a nők (valaki azt mondta, hogy 250 et is kapnak ott kézbe)? Tényleg vonzóbb az, aki jobban keres?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 15:08
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Gondolom olyan nő, aki ott dolgozik, az nem jön össze olyan férfival, aki 150-200 között keres.
2017. ápr. 22. 15:09
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
hát nem tudom szerintem 250 ezres kereset egyáltalán nem nagy szám :D
2017. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Már akinek...
2017. ápr. 22. 15:14
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez a bekattanas a pasiknal, hogy a nok csak a penzukre buknak?! Egyaltalan nem igy van! Az szamit, hogy ertelmes, okos, talpraesett, es feltalalja magat, kepes kiegyensulyozottan teljesiteni, kiallni magaert... stb. Ezek szamitanak, es nem az a nyomorult penz!!!! De akikben ezek a klassz ferfitulajdonsagok megvannak, azok altalaban viszik is valamire az eletben. A here ferfiaknak, akik nem viszik semmire az eletben, meg egyszerubb azt mondani, hogy "a nok csak a penzre buknak", mint belenezni a tukorbe, es rajonni, hogy meg nagyon sok tennivalo lenne....
2017. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem. Mostanában bérpapírral mennek randizni az emberek vagy mi van???
2017. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
250 kézbe? LOL ennek a dupláját kapom kézbe, és ettől nem buknak rám a nők.
2017. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező!


Te melyikbe tudnál beleszeretni? Egy roppant gazdag, de 200 kg-os, ápolatlan, büdös, idegbeteg nőbe, vagy egy vékony, szexi, önmagára adó nőre, aki valamivel kevesebbet keres?


Akkor tényleg vonzóbb, aki jobban keres?!


Hány éves vagy, hogy ennyi értelem szorult beléd?!

2017. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
En meg netto 600e felett keresek havonta no letemre. Akkor most kibe kene beleesnem? :D
2017. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, nő! Nem sok olyan pasit fogsz találni, aki ettől itthon többet keres (hacsak nem politikusra vágysz, azok 10 milliókat tesznek zsebre havonta), már ha ez fontos neked.
2017. ápr. 22. 15:35
 10/31 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ez a fontos, van is parom. Es meg sose ismertem olyan not, akinek ez szamitott volna.
2017. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!