Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ha megismernétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha megismernétek egy szimpatikus pasit, aki így mutatkozna be:"Szia, Töhötöm vagyok. ", hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Vagy lehet bármilyen fura név, pl. Dömötör, Ödön, Örs, Illés, Huba, Gusztáv... Röhögőgörcs jönne rátok ilyenkor, esetleg egy laza mosollyal "díjaznátok" a dolgot vagy nem jelentene semmit?


Miként reagálnátok ilyen helyzetben?



2017. ápr. 23. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Miért nevetnék másnak a nevén?
2017. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, mondanám, hogy milyen érdekes neve van, és elmesélném a legjobb barárnőm családját, ahol münd a négy gyerek ősmagyar nevet kapott és sosem hiszik el nekik, hogy az a valódi nevük.

Kb.

2017. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ha odajönne hozzád egy új kolléga a munkahelyeden(álompasi), és ezt mondaná:"Szia, Töhötöm vagyok, de szólíts nyugodtan Töhinek/Töminek."


Most őszintén, nem nevetnéd el magad egy ilyen helyzetben? (Tudom, nem szép dolog, de mondjuk lehet, hogy az illető már hozzászokott ehhez, ill. még hozzá is tenné, hogy "Amúgy én is utálom a nevemet.")

2017. ápr. 23. 09:42
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem a neve a fontos, ha szimpatikus megismerkednék Vele, persze. Az ismerkedésnél, kapcsolatteremtésnél a név nem fontos, a szimpátia, az egyéb tulajdonságai a lényeg.Legfeljebb majd találunk valami jó kis becenevet ha mégis zavarna :)
2017. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Figyu,erre valo a becenev. Keress magadnak egy neked tetszo nevet! Azt mondjad bemutatkozasnal.


N

2017. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen szituációban, egyébként Tivadarnak hívták a srácot. Tudomásul vettem, hogy nem az ötvenedik Zoltánt ismerem meg a személyében, semmi egyéb. (Nincs bajom a Zoltán névvel sem, csak azért hoztam példának, mert mind az én generációmban, mind az azt megelőzőkben viszonylag gyakori.)

Az Illés egyébként még tetszik is.

2017. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 Szerintem a Tivadar nem olyan vészes, lehet Tivinek becézni, ami meg hasonlít a Tibihez.
2017. ápr. 23. 09:50
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem a becézés nem tetszik. Ha már szokatlan neve van, akkor használja bátran.
2017. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha ugy mutatkozna be hogy Huba akkor jot nevetnek, mert a kutyam is Huba. De nem zavarna amugy, nem a nev szamit.
2017. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a névvel. Nagyon ritka, de nyilván nem nevetnék rajta.
2017. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!