Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted, mit tegyek? Legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted, mit tegyek? Legyek magányos vagy jöjjek össze egy olyannal aki nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Bármikor...ha megtetszik valaki..mindig közbe jön valami. Olyannal meg nem szeretnék össze jönni aki nem szimpatikus de közben meg teljesen halálomon vagyok ..meghalnék szívesen . A múltam sem volt jó sőt szörnyű volt ès annyira magányos vagyok. Nem értem hogy lehet hogy szinte mindenkinek van valakije...én nem tudok olyannal lenni aki nem szimpatikus és nincs meg az a bizonyos +. 22 vagyok és eddig csak 1 barátom volt és inkább szenvedek .minthogy....azt érzem sose leszek boldog

2017. ápr. 6. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

jaj, már megint egy fiatal huszonéves depresszív önsajnálatós egyén.

nem 88 éves vagy, hogy ezen aggódnod kéne.


egyébként eléggé szánalmas vagy. azt csináld amit szeretnél.

2017. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nem azért van,hogy itt szarakodj másokkal. Szerinted miért gyakorikerdèsek. Nem egy sz@ros választ vártam tőled
2017. ápr. 6. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképpen nem érdemes olyannal lenni, akit nem tudsz megszeretni, nem fog meg benne semmi. Csak szenvedés lesz, és hülyítenéd szegényt.
2017. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és kötekedést. Nagyon sokat segítesz. Nem vagy ide való
2017. ápr. 6. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

nincs értelme mással is kicseszned, meg magadban is azt érezni, hogy nem is szereted, csak kihasználod...


milyen igényeid vannak, hogy nem találsz senkit?


24F

2017. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben vagyok én is 25 éves férfiként. Mindig olyan lányok akarnak összejönni velem, akikben nincs meg az a +, pedig amúgy szép,rendes lányok,de ha egyszer nem érzem az összhangot, úgy semmi értelme nincsen. Régebben párszor még csináltam olyat, hogy adtam egy esélyt az illetőnek, de az érzéseim sose változtak ilyen esetekben. Akikbe meg én voltam beleesve, azoknak meg én nem kellettem, pedig mondom, nálam nem a szép külső a lényeg, meg ilyen felszínes dolgok, hanem sokkal inkább az összhang,hogy jól érezzem magam a társaságában. Valóban sokan vannak kapcsolatban az én környezetemben is, de ezeknek több mint a fele érdekkapcsolat, vagy csak megszokásból,függőségből vannak egymás mellett. Az én személyiségem viszont olyan, hogy nem bírnám ki hosszútávon egy olyan lány mellett, akit nem szeretek, akkor már inkább egyedül.
2017. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem leszek szimpatikus, nyugodtan pontozzatok le, de nekem ez a tapasztalatom.


Sokáig nem volt barátnőm, pedig lehetett volna (hasonló okok), de vártam az "igazira".

Aztán belépett életembe a "nagy Ő", szerelmesek voltunk egymásba, egy ideig működött is, de aztán vége lett, mégpedig a tapasztalatlanságom miatt, egyszerűen nem tudtam, hogy hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban.

Ugyanis ezt is meg kell tanulni, tetszik - nem tetszik, ez így van.


Ezután minden lehetőséget megragadtam, nem volt sok, mert nem vagyok valami nagy macsó.

Szerintem korrektül viselkedtem, mert soha nem mondtam, tettem olyant, amit nem gondoltam komolyan vagy nem éreztem.

Bármilyen furcsa is, a lányok/nők többsége annak ellenére velem maradt, hogy megmondtam, hogy nem vagyok beléjük szerelmes.

Nyilván olyannal nem álltam össze, akitől undorodtam, de aki egy kicsit szimpatikus volt, azzal igen.

És így történt, hogy szinte mindegyik barátnőmet idővel megszerettem, pedig elsőre nem gondoltam volna.


5-6 ilyen kapcsolat után pedig rám talált a "nagyon nagy Ő", örökké hálás vagyok azért, hogy tapasztalatot szereztem és már nem követtem el olyan hibákat, mint korábban, így együtt is maradtunk 6 évig.

Életem legcsodálatosabb időszaka volt.


Szóval én azt mondom, hogy aki csak "nem szimpatikus", azzal érdemes lehet megpróbálni, mert egyrészt később megszeretheted, másrészt felkészülhetsz arra, akibe szerelmes leszel.

2017. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mindig úgy voltam elsőre, hogy "miért ne". Elmentem egy randira, beszélgettem online, aztán elmentem újabbakra és idővel döntöttem el, hogy mi legyen valakivel. Szerintem túl nagy elvárás, hogy csak olyannal randizz csak, akivel azonnal villámcsapás, aki mellett belassul az idő, ... ilyen élményre ráértem a 2-5. randi környékén. Persze, kell egy alap szimpátia, de adj egy esélyt olyanoknak, akikkel hosszútávon akár lehetne is valami.

Ez nem megalkuvás, csak nyitottság és kiváncsiság. :)

2017. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!