Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizós nőket nem lehet komolyan venni, van értelme egyáltalán bulikba ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, de mindenkinek főleg a nőknek annyira egyértelmű, hogy egyedül a pasijuk nélkül mennek el "vadászni" ezt azért mondom, mert a mai bulik nem a szórakozásról szólnak.


Általában az első ilyen alkalomkor amikor pl azt mondja nekem a barátnőm , hogy egyedül elmegy bulizni azonnal kidobom, mert nem tudok rá komolyan tekinteni.


Normális szórakozó helyek is vannak nem értem miért lenne ilyenekre szükség...


Viszont szinte csak ott lehet ismerkedni mármint ilyen helyeken, viszont nincs értelme 😀 Legalábbis ez a tapasztalatom, ti szoktatok discokban ismerkedni?


2017. ápr. 23. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
A bulik sosem a szórakozásról szóltak, hanem az ismerkedésről. Ha egy éjszaka alatt fölszedted a csajt, szerinted mekkora az esélye, hogy más is fölszedi?
2017. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2017. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az meg se fordul a fejedben, hogy van olyan lány, aki mondjuk egy szórakozóhelyre azért megy, hogy táncoljon és jól érezze magát? Én se vagyok híve a discoknak, én koncerteken jobban elvagyok, de ha azt mondaná a barátnőm, hogy ő elmenne a barátnőivel, akkor menjen. Én is elmegyek sörözni, focimeccsre a haverjaimmal, ő is had menjen a barátnőivel. Bízom benne annyira, hogyha oda is mennek hozzá, akkor elküldi őket. Ha meg nem küldi el, akkor tudja, hogy elveszít, mert azt a legelején tisztáztuk, hogy egy csók nálam szakító ok, bármennyire is szeretem. Viszont nem tudom belőle kinézni, hogy megcsalna.
2017. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ilyen helyekre lehet menni kikapcsolódni is.
2017. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Ide ,ha nem a párjukkal mennek akkor ismerkedni járnak az emberek felmérni milyen a felhozatal és bepróbálkozni. Akinek nem jön össze aznapi dugópajti,az azt hazudja hogy ugyanmár hisz csak szórakozni ment :D
2017. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar beteges. Aki olyan, az nem csak egy buliban tud megcsalni...vicces, hogy emiatt te szakitani szoktal :D
2017. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányok szórakozni mennek, a fiúk csajozni.


Elég, ha megnézed a válaszokat, hogy hol lehet ismerkedni. A nők eljárnak jógázni, mert jógázni akarnak, a férfiak meg csajozni.

2017. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem veszem komolyan az ilyen csajokat :)
2017. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

És akkor szerinted otthon kellene ülnie a barátnődnek? Vagy csak és kizárólag a te asszisztenciáddal mehet el bulizni?

Ja, de gondolom neked kötelezően be van iktatva heti/havi X "pasis" este, amikor elmentek sörözni és közben kibeszélitek a csajokat..

Szánalmas vagy öregem.

Soha nem ismerkedtem diszkóban, én mindig a tánc miatt mentem, mert nagyon szeretek táncolni. Eszembe se jutott ott ismerkedni, se a barátom előtt, amióta vele vagyok meg pláne nem. Persze óhatatlanul oda szoktak hozzám jönni, ilyenkor közlöm, hogy barátom van.

Ha meg nagyon nincs idegzetem ilyenekhez, akkor elmegyek egy melegbárba, ahol mellesleg még a zene is 1000x jobb, mint egy Instant/Fogas kaliberű helyen.

2017. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!