Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, mióta...

Nagyon magányos vagyok, mióta az eszemet tudom. Van értelme neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán ismerkedtem interneten, nagyon cikinek érzem, de már ott tartok, hogy egyszerűen nincs más út. 21 évig nem sikerült pár, se barátokat találnom (akik nem otthon ülnek). Szerintetek van értelme? De az biztos, hogy ha valaki kérdezné, nem vallanám be hogy hol ismertem meg az adott illetőt.
2014. jan. 2. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki...Miert lenne ciki ? Regen ciki volt levelezgetni ?
2014. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ciki..talán mert olyan direkt az egész, hogy én most párt akarok és regisztrálok...:/ lehet, ezt a gondlkodást kellene megváltoztatni...
2014. jan. 3. 00:11
 3/15 anonim ***** válasza:
de hát ténylegesen párt keresel. miért kéne ezt titkolni? :) Ez csak valami a fejedben, ha elkezded rájössz majd, hogy minden ok ezzel.
2014. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát mert az az alap felfogás, hogy a neten csak az keres párt, aki annyira béna, hogy az életben nem talál...:/ ez azért elég kiábrándító...
2014. jan. 3. 00:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Nezd...Ez a mai vilag, sokan a neten keresztül ismerkedtek meg es most boldogok, hazasok, gyerekük van.

Sokkal könnyebben talalod meg a neten azt a lanyt aki hozzad illik, mert egyenes ra tudsz keresni.

2014. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De hozzám nem lány illik:D
2014. jan. 3. 00:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, miért lenne ciki neten ismerkedni.
2014. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Én még akkor is ismerkedtem neten, amikor nagy baráti köröm volt és tök jó fej barátokat találtam, legalábbis egyet, akivel tényleg érdemes lett volna tartani a kapcsolatot, csak sajnos ez én hibámból nem maradt meg. Több embert is megismertem, barátokat, ráadásul társkeresőn még régen. Ezen az oldalon is megismertem egy csomó embert és vannak közöttük jó fejek is. Igaz, sok az idióta, de hát azokat ki kell szűrni. Amúgy modern világ van, sokan a fél életüket neten élik, nincs ezzel semmi baj. Persze az "életben" is lehet barátokat keresni, csak úgy, ha pl már nem jársz suliba, sokkal nehezebb. Amúgy szerintem az az igazi, ha hasonló embereket találsz, akik hasonló problémákkal küszködnek, mert ők fognak igazán megérteni. én ott baltáztam el, hogy az ellentéteimet kerestem és hát persze, hogy így nem alakult ki semmi...ha megfigyeled az embereket, egyáltalán nem igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Ez a mondás egy nagy hülyeség és nem tudom, ki találta ki. Hasonló hasonlót vonz.
2014. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan az vagyok mint te. Bár ismerkedem neten keresztül a mai napig, de nem volt eddig sok értelme. Több hónapos levelezgetés volt csak az elején intenzívebben a végén meg el lelassulva majd elakadva.


Találkoztam pár emberrel akit a neten ismertem meg, de semmi különös nem alakult ki.


Ettől függetlenül 1 próbát megér, mert nem tudni mit hoz a sors.


Ha gondolod írj egy levelet és levelezünk, azt majd alakul ahogy és ami.

2014. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A levelezésen túl kezdeményezzetek személyes találkozót. Egy kávé, vagy sör. Vagy ha van saját helyed, akkor meghívhatod hogy főzzetek egy ügyütt valamit pl.
2014. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!