Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mikor szakítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mikor szakítotok kegyetlenül egy férfival, ha mennyi pénzt keres, vagyis inkább mennyit nem keres? Ennyit vártok el összegre kb?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 20:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Kétszáz netto alap beugró
2017. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem. Csak lényegretörően.
2017. ápr. 23. 20:47
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem unjátok még? Ne a gyk-n lógjatok a munkahely/vállalkozás helyett, ha szerintetek ennyire fontos a pénz a nőknek.
2017. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Te mindennap erre vered?
2017. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az első válaszoló férfi, szóval a válasza nem releváns.


Amúgy engem ez nem érdekel, amikor összejöttem a barátommal épp semennyit nem keresett. :D Aztán talált valami ócska koszos melót, sz*r fizuval, akkor is ugyanúgy szerettem. Később lett egy átlagmelója vidéken netto 140 000 kb.

Szakítani kegyetlenül meg végképp nem fogok csak mert kevés a fizuja :D

2017. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy az első férfi? Lehet nő is, aki végre egyenes és őszinte.
2017. ápr. 23. 20:54
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit nem vártam el soha, és a férjemtől sem mikor megismerkedtünk. Konkrétan 2-3 hónapig fogalmam sem volt róla mennyi a fizetése, és nem érdekelt. Nem azért vagyok férjnél, hogy eltartsanak, egyedülállóként is gond nélkül megállnám a helyem, a férjem fizetése nélkül is. Engem egyedül az zavarna, ha tartósan munkanélküli suttyó lenne, aki hitelt hitelre halmozna, mert lusta dolgozni.
2017. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Itt Budapesten 500 nettó minimum, gondolom vidéken kevesebb is elég lenne, ha műveli a munka mellett a konyhakertet és tart haszonállatot.
2017. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Minden ilyen kérdéshez fel fogom tenni, mert nem válaszol senki:


Ha randizunk, engem miben érint, hogy te mennyit keresel?

2017. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Annyit keressen, hogy közösen az én keresetemmel tudjunk biztos anyagi háttérrel családot tervezni.
2017. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!