Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a vergődés a gyk-s, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a vergődés a gyk-s, , ronda" pasik részéről, hogy a nők helyes pasikkal akarnak családot (ezen van a hangsúly, nem kapcsolatot, családot), akik semmi mást nem tudnak nyújtani csak a külső adottságaikat?

Figyelt kérdés

Ez nagyon nem így van, 30-as férfiként bőven megállapíthatom. Egy kezemen meg tudom állapítani, hogy az ismerős (több száz) 30-as nők hány százaléka igazán jó pasival alapított családot, szült ilyen férfinak gyereket. Nagyon nem úgy van. 20 on egy nehány évesen nekem ez volt feltűnő, hogy a helyes, díszpinty férfiakkal járt vagy akart járni a legtöbb lány. De mikor betöltötték azt a kort (kinek mi, 25-27-30 stb)), amikor is megkomolyodtak, akkor a legtöbb átlagos, vagy baromira ne vonzó férfival házasodott meg. Tegnap is bementem a plázába és néztem a 30 as párokat, hát jószerivel ronda, fura arcú, többször elhízott, vagy ápolatlan 30 as férfiakkal láttam csinosabb nőket. Nem ez számít. Ha körbeudvarolod a nőt, a belső értékeid nagyon rendben vannak, értelmes is vagy, akkor hiába vagy nem igazán vonzó a nőnek, előbb utóbb egyik csinos nő beadja a derekát neked. Pláne olyan 28 felett, mikor a külső kicsit kezd megkopni, akkor nem a kapott értékek lesznek a mérvadóak (szép haj, jó testalkat, vonzó arc), hanem a szerzett értékek (értelem, humor, magabiztosság, megfelelő testalkat, hogy nem engedted elhízni magadat).


[link]


2017. ápr. 24. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nincs is üdítőbb, mint kérdésnek álcázott monológokat olvasgatni.
2017. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
14%
ezek a "nők 20 as éveikben csak az alfa férfi fütyién forogtak elérték a 30 as kort így kénytelen be érni 1 átlag józsival mert már nem kell a mr nagymenőnek huu de nagy logika
2017. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Lazy Lover válaszát akartam írni én is, csak kicsit emészthetőbb írásképpel. Szóval igen, amikorra már 30 év körül lesznek a nők, de az alfák továbbra is ~25 éves korig bezárólag válogatnak, kénytelenek lesznek lejjebb adni és megállapodni. Egyáltalán nem azért, mert nekik annyira sokat érnek a belső értékek, hiszen akkor nem kellett volna megvárni a 30-at sem.


Mindeközben a végig sikertelen, esetleg szűz férfiak kiégnek, depressziósak lesznek, és azt sem tartom lehetetlennek, hogy impotenssé is válnak, magyarán ekkorra már halottnak a csók egy olyan nő, aki meg másképpen égett ki és már mindent kipróbált, amit ki lehetett.

2017. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
teso! nemsokára adóbevallás és bizony ha észreveszik hogy a brutto f.zsságod netto f.zsságként étékesíted, akkor megcsapnak a fenébe. mert nekik jobban kell ez a baromság amit itt összehordtál.
2017. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kép hogy jött ide?
2017. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Nincsen semmilyen vergődés,ez a valóság sajnos manapság...
2017. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Kettes és társai: no és ha láttok egy párt, honnan tudjátok, hogy hány évesen házasodtak össze és előtte kinek hány partnere volt? Sehonnan, csak megy a fene nagy általánosítás...
2017. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

@7

Ja jó, lehet, hogy ők még mondjuk 23 éves korukban házasodtak, amikor a fickó ugyanolyan szépfiú volt, mint sokan mások, csak azóta öregedett és-vagy hízott egy kicsit. Sokkal jobb így! :D


Nyilván van kivétel, de azt gondoltam, ez magától értetődő. Nos nem, itt minden szöveg után oda kell írni, hogy tisztelet a kivételnek, vagy hogy "tudom, nem mindig így van". Mindemellett az általánosításnak az az alapja, hogy ez az általános tapasztalat, ami alól vannak kivételek. Itt pedig az az általánosság, amit leírtunk. Ismerőseim közt is ezt látom, ami azért durva, mert legtöbb ismerősömet egyetemen vagy gimnáziumban ismertem meg...

2017. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Annyira nem értem az ilyen kérdéseket nőként. Főleg ez a hány évesen jár le a nő érdekes. Meg hogy nyugi, te maradhatsz ronda, szép csaj is akarhat.


Itt még nem olvastam olyat, hogy kövér lánynak valaki azt tanácsolná, sétálgasson edzőterem előtt, hátha van önbizalom hiányos szépfiú, aki kölyköket akar, és mindegy neki.


Neked jár a szép, neki nem...

2017. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

@9

Az azért érdekes, mert bizony az a hozzáállás a jellemző mindenütt, hogy a nő ne adja lejjebb, inkább legyen egyedül, de büszkén, minthogy lealacsonyodjon egy nem előnyös kinézetű, de attól függetlenül ugyanolyan jó és intelligens férfihez.


De tök mindegy is, mert a tapasztalat is azt mutatja, hogy a nők 95%-a elkel már huszonéves korára, legfeljebb tényleg a legalja putrilakó fogatlan félemberek és az extrém kövérek maradnak. Előbbi csoport mondjuk legalább belterjes és elvannak egymással a tagjai. Micsoda meglepetés, hogy a legcsúnyább nő ismerősöm is el van jegyezve már, míg a csúnyább vagy zárkózottabb férfi ismerőseim (én is) itt vagyunk tök egyedül amióta az eszünket tudjuk... Teljesen függetlenül attól, hogy többünk diplomás, de aki nem, az is intelligens és értelmes ember.

2017. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!