Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek egy ilyen stílusú nőről? Mi az első benyomásotok a stílusa alapján? Tucat vagy inkább különleges? Nektek tetszene egy ilyen stílusú nő? Itt most CSAK a ruhákon van a hangsúly és a stíluson.

Figyelt kérdés

Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. nov. 29. 14:24
1 2 3
 1/22 Dreed ***** válasza:
90%
Szerintem semmi különleges nincs benne elsőre. Plázákban százával sétálnak ezek a másolatok. És most csak a ruha és stílus alapján mondom.
2016. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Akkor nincs ezekben a ruhákban semmi különleges, ami alapján a nő is az lehet? Most tényleg csak a ruhákra akarok kitérni.

Én is látom a klónokat, de ezek a ruhák engem nagyon megfogtak. De akkor jobb lenne saját stílust kialakítanom úgy látszik, klón nem akarok lenni :) De én azt hittem, h ezek alapján egy nő nagyon vonzó, különleges és szexi hatást kelt első benyomásra.

2016. nov. 29. 14:36
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

Nekem nagyon bejönne! Ha kell szép, ha kell sportos, ha kell akkor ribis de semmiképp nem tucat nő!

Csak nagy valószínűséggel olyan igényei lehetnek pasi téren, aminek én sosem felelnék meg! :-(

2016. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha abban a fekete csipkefüggönyben utcára mennél, amiből kint van az egész hasad, előbb néznének prostinak mint stílusos nőnek.
2016. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Az egyberuhákat speciel kedvelem, jól tudnak állni a lányokon, de a többi tényleg tucat, és úgy megyek el mellettük az utcán, hogy észre sem veszem őket.

Az is igaz, hogy az ilyen stílusú lányok nem tartoznak a célcsoportomba, nem érdekelnek.


25/F

2016. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus golddigger ribi egyenruha.
2016. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Inkább tucat. Ez a mostani divat.
2016. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Ezekben semmi "különleges" nincsen bennük. Nem értem, miért gondolja rengeteg tucat nő hogy ő különleges, egyedi. :) Közben ő egy tucat nő sok tucat nő közül.
2016. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

Bocsánat, nőként válaszolok, mert van egy meglátásom. Ezek a ruhák maximum az Instagramon, meg a We Heart It-on stb. számítanak tucatnak, mert ott nagyon mennek ezek. Viszont az utcán, de még a plázákban sem nagyon látok ilyeneket. Én szeretek öltözködni és megnézem mások öltözékét, egyszerűen rááll a szemem. Nem olyan gyakori ez, egyáltalán a való életben.


És aki azt írta, hogy nem tetszene neki egy ilyen stílusú nő, hát, annak megnézném, milyen nője van (ha van neki egyáltalán). :D

2016. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
# 9: szóval akinek nem olyan az ízlése, mint ami épp divat, az már leszólandó?
2016. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!