Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igénytelen embereknek, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen embereknek, miért nincsen önkritikájuk?

Figyelt kérdés

Ilyen igénytelenekre gondolok: Elhízott ,rohadt fogai vannak, igénytelen külső..stb Többször volt hogy társkeresőn. Az első üzenetben, leírja: ne a külső alapján ítéljek vagy belső fontos nem a külső. Erre vissza szoktam kérdezni, hogy ő akkor miért nem jön össze egy ő hozzá hasonló emberrel. Erre egyből rávágja, hogy nekik azok nem jönnek be. Persze, én ne a külső alapján ítéljek, ne vegyem észre a ő igénytelen. De ő csak a külső alapján válogat, ami teljesen természetes. Saját magára ennyire igénytelen, miért várja el másoktól az igényességet?

De tenni ellene, semmit nem tesz. Azt mondja, én is olyan vagyok, mint a többiek. Nem is beszélve arról, hogy rengetegnek iszonyatos a helyesírása van. Azért tanuljunk már meg szépen és helyesen fogalmazni, ne olvashatatlanul, ezer kérdőjellel meg ilyenek.



2017. ápr. 25. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Ne is haragudj, de az milyen már, hogy itt örjöngsz?

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, valószínűleg pont azért igénytelenek mert nincs önkritikájuk, nem tudják saját magukat objektíven megitélni. De pont ezért nem helyes ennyire leszólni őket, nem tehetnek róla, és ezt tiszteletben kell tartani. Ha valaki nem játszik nálad mondd meg neki, finoman vagy egyenesen vagy tudom is én, de akkor ne foglalkozz velük.

2017. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

nincs igényük önkritikára, sem önvizsgálatra :D


24F

2017. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert igénytelenek.
2017. ápr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

mert nincs mit veszítsen...

egy igénytelen embernek nincs vesztenivalója, hiszen egyedül is boldog a saját világában.

míg aki igényes, rövid időn belül rájön, hogy egyedül lenni azért nem akkora királyság.

De sajnos nagyon igazad van, én is belefutok a saját haveri körömben is, hogy én szingli vagyok, nekik van barátnőjük. Néha mikor sörözünk, látják hogy telon ugye társkeresőzök, és figyelik hogy milyen nőkre szavazok.

Annyiszor hallom hogy huu hát ő ezt biztos nem bottal se, meg nagy az orra, nem tetszik a szeme bla bla...

én csak pislogok, és magamban azt mondom: b+ testvér, ha szingli lennél, lehet még egy 80 kilos 150 magas csajnak se kellenél.

A cimboráim jófejek, de úgy néznek ki ahogy, mégis olyan igényeik vannak, amit az én külsőmmel is nehéz lenne elérni.

más kérdés hogy őket talán fejben nem korlátozza semmi, míg engem igen.

Sokan tartanak jó pasinak, de pont azok a nők érdeklődése marad el, akikben engem fog meg valami..:(

26/F

2017. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én se vagyok egy modell, pl. túlsúlyos vagyok (igyekszem fogyni). Ennek ellenére is azt mondom, hogy a külső sokszor összefügg a belsővel. Az igenis belső tulajdonság, hogy valaki lusta, igénytelen, tart-e oylan fontosnak, hogy kiöltözzön a randira stb.
2017. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

1es...nem...nem kell tiszteletben tartani semmit amíg az igénytelennek elvárásai vannak a kérdezővel szemben. Igenis meg kell neki mondani, hogy " fiam, undorítóan kövér vagy, nem adsz kicsit sem magadra...mit vársz? Hercegnőket?" Ennek hatására, ha a partnerjelöltek megmondanák ezt a pofájukba, egy-egy esetleg elkezdene gondolkodni a dolgon. Pátyolgatással semmire sem mész...nem tudod ösztönözni...

Szerintem.

(Igénytelenek akiknek ilyen meg olyan elvárásaik vannak és tiszteletbentartó hazudozók lepontozását várom)

2017. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Azért nincs önkritikája, mert igénytelen. Ha arra nem veszi valaki a fáradságot, hogy elgondolkozzon, hogy lehet a sz@r élete helyett egy élhetőbbet kialakítani, akkor honnan lenne már önkritikája?

És nem, nem elfogadni a kövéreket, meg nyomni ezt a belső a fontos f@sságot. Én tudom, addig nem nyugodtam, míg egy számomra komfortosabb testtömeget és formát el nem értem.

2017. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én csak arra mutattam rá, hogy egy korlátolt csökött embert kár is bántani. De örülök, hogy mindenki ennyire fsza gyerek, aki lepontozott.
2017. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről és a leírásról rögtön az egyik hölgy ismerősöm jutott eszembe. 110 kg körül mozog, alaphelyzetben is folyik róla a víz, ha már bejön a jobb idő (15-20 fok), igénytelen egy kicsit, viszont az álmai férfija elmondása szerint legyen kigyúrt, helyes, intelligens, vicces stb. Párkapcsolata még nem volt, csak alkalmi kapcsolatai, bunkón hangzik, de amolyan reggel 3-4 fele mikor a discoban már nem jön össze a nő a pasinak "jó lesz ő is" alapon.....

Volt pár randija, nyilván hasonló kinézetű és beállítottságú férfiakkal..viszont aki normális lett volna, azt lekoptatta, hogy mert kövér, mert nem néz ki olyan jól, stb. ??? Kérdezem én, hogy akkor ő miért is várja el, hogy valaki jól nézzen ki, ha visszafele a pasitól meg elvárja, hogy azt ne nézzék, hogy ő meg baromira nem???! Aztán 2 havonta depis, hogy miért nem talál rá a szerelem...na vajon miért..

2017. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem, hogy ez neked mégis miért nem mindegy.

Egy idegen emberről van szó, akivel társkeresőn futottál össze.

Megmondod neki, hogy nem az eseted, és keresel mást. Semmi értelme nem volt itt őrjöngeni :D

"Azt mondja, én is olyan vagyok, mint a többiek. " Ja, az idegen. Olyan sokat számít a véleménye, nem?


21/L

2017. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!