Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igénytelen embereknek, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen embereknek, miért nincsen önkritikájuk?

Figyelt kérdés

Ilyen igénytelenekre gondolok: Elhízott ,rohadt fogai vannak, igénytelen külső..stb Többször volt hogy társkeresőn. Az első üzenetben, leírja: ne a külső alapján ítéljek vagy belső fontos nem a külső. Erre vissza szoktam kérdezni, hogy ő akkor miért nem jön össze egy ő hozzá hasonló emberrel. Erre egyből rávágja, hogy nekik azok nem jönnek be. Persze, én ne a külső alapján ítéljek, ne vegyem észre a ő igénytelen. De ő csak a külső alapján válogat, ami teljesen természetes. Saját magára ennyire igénytelen, miért várja el másoktól az igényességet?

De tenni ellene, semmit nem tesz. Azt mondja, én is olyan vagyok, mint a többiek. Nem is beszélve arról, hogy rengetegnek iszonyatos a helyesírása van. Azért tanuljunk már meg szépen és helyesen fogalmazni, ne olvashatatlanul, ezer kérdőjellel meg ilyenek.



2017. ápr. 25. 07:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tyúk meg a tojás. Fordítsuk meg:Ha lenne önkritikája, nem lenne igénytelen...egyébként meg ne csinálj ebből nagy ügyet magadnak, sajnos sok ilyen van...le kell koptatni azonnal, azt annyi...már agyalogni is kár ezen!
2017. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért, mit vártál? Ezek szerint most vagy ilyen oldalon először. Jó jel, hogy ennyire kiakadtál, de hamarosan még jobban eleged lesz a társkereső oldalakból, ha már ezen fennakadtál. Ilyen helyen ne várj helyesen író, szépen fogalmazó, intellektuális embereket. Ezek után döntsd el, hogy mit akarsz tőlük, és tényleg ott akarsz e keresgélni.
2017. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem jössz vele össze ennyi.

Van sok ilyen.

2017. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!