Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tőbb éve neten próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőbb éve neten próbálok ismerkedni! Még egy randim se volt! Pár mondat után meg hal a beszélgetés! Ha netán valaki válaszól ami nqgyon ritka! Mit tudok tenni hogy változzon valami? Már kezdi el venni a kedvem az egésztől!

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mégis mit írsz nekik, hogy ennyire menekülnek? :O


24F

2017. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Én most töröltem le magam az összes társkeresőről. Bár én nő vagyok és a találkozással sosem volt gond, de sajnos az a tapasztalat, hogy még azok a férfiak is csak a laza kapcsolatra mennek, akik eleinte elhintik, hogy komoly kapcsolatot keresnek. Már az első randin bepróbálkozik a legtöbb és csodálkozik, hogy többet nem állok vele szóba.

Fontos a szex, nagyon fontos, de annyira elcsúsztak már az értékrendek.


Én már eljutottam oda, hogy jobb egyedül, mint a társkeresőkön kínlódni.


Te viszont nagyon kitartónak tűnsz, le a kalappal!

2017. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

#2

Abba nem gondoltál bele, hogy ki az aki folyamatosan az ilyen férfiakat választja ki a találkozásra?

2017. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Azoknak a srácoknak én se írok vissza, akik ilyen helyesírással rendelkeznek.
2017. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as: De igen, belegondoltam. Csak tudod, ha valaki állítja telefonon és chaten, hogy komolyat keres, majd a személyes találkozó első fél órájában nekem szegezi a kérdést, hogy szeretem-e fenékbe, akkor nem hiszem, hogy én volnék a hibás. Most nyilván a legdurvább esetet írtam le, de hidd el, volt bőven próbálkozásom. Nem mondom, hogy nincs normális férfi a társkeresőkön, mert nem szeretem az általánosítást, de borzasztó ritka.
2017. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

rosszul kommunikálsz!


Több év alatt nem jött össze 1 randi sem, akkor valamit te cseszel el!

2017. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos az a tapasztalat, hogy még azok a férfiak is csak a laza kapcsolatra mennek, akik eleinte elhintik, hogy komoly kapcsolatot keresnek"


Én kb. 15 éves koromtól 28 éves koromig kerestem komoly kapcsolatot, hiába. Mostanra beláttam, hogy szándékosan nem fogok találni olyan lányt, akivel közös a vonzalom és komoly kapcsolatra alkalmas, úgyhogy már egy ideje nem keresek.

2017. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Kitalálom.


"Szia xy vagyok. Van kedved ismerkedni?

Mi a hobbid?

Mit csinálsz a szabadidődben?

Mi a csillagjegyed?"


Na én az ilyeneket le is tiltom. Nagyon természetes beszélgetés.. :D


21/L

2017. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszabb ***** válasza:
15%
#4: Szartok ti ballisztikus ívben a helyesírásra. A példa sosem mutatja azt, hogy a grammar nazik után csak úgy bomlanának a nők.
2017. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: kedves előző hozzászóló. Mivel én sem vagyok egy buta, igénytelen lány, ezért elvárom, hogy a társam se legyen az. Ha a saját anyanyelvén nem képes helyesen kommunikálni, akkor nem vagyunk egy értelmi szinten, felesleges az ilyet erőltetni. Úgyhogy de igen, a helyesírás meglehetősen fontos
2017. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!