Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a GYK "Felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a GYK "Felnőtt párkapcsolatok" rovatában lévő kérdések és válaszok mennyire tükrözik a való világot?

Figyelt kérdés

Bevallom, sokszor hüledezek, miközben a kérdéseket, válaszokat olvasgatom, és hitetlenkedem, mivel nagyon nem a való életet tükrözik sokszor. Gyakoriak a túlzások, hiányzik az empátia, burjánzik a közöny, túlteng a tiszteletlenség és a bunkóság. Gyakran pedig egyszerűen a haját tépi az ember, mert egy-egy válasz írója mintha egy másik bolygón élne. A pesszimizmus átjárja az egészet, a legdurvább pedig az, amikor egyesek szinte már egy matematikai képlettel is le tudnák vezetni, hogy egy embernek mennyi esélye van párt találni, ha ismertek a mérhető külső adottságai és a fizetése.


Azt gondolom, a GYK ezen rovata semmiképp sem tükrözi a való életet, legfeljebb csak egy szeletét. Anoním az oldal, nem lehet tudni, ki milyen szándékkal írja, amit ír. A valóságtartalma sem leellenőrizhető. Biztos vannak, akik viccből ideírnak valamit, aztán jót röhögnek a markukba, viszont mások meg komolyan veszik ezt, esetleg meg is sértődnek.


Mit gondoltok erről? A "GYK-s világ" és a való világ mennyire van átfedésben egymással?



2017. ápr. 28. 21:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Aki ide ír, annak valami problémája van, akiknek minden rendben megy a kapcsolatukban, azokat nem látod itt. EZÉRT nem ez a valóság, ez csak a problémás része
2017. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

biztos sok a kamu, de a saját bőrömön és az ismerősök elmondása alapján vannak esetek amik kamunak tűnhetnek, de mégis megtörténtek...

meg sokat beszélgettem itteni emberekkel, főleg olyanok társaságát kerestem direktbe akiknek fétiseik vannak, vagy fura vágyaik, hogy mi jár a fejükben, mire gondolnak...

és néha megrémít, hogy ezek az emberek köztünk járnak, volt 1-2 olyan eset mind2 nemből akiknek segítségre van szükségük, szakemberre, volt aki járt is szakembernél, de sikertelen volt a próbálkozás...

sokan elfedik a külvilág elől a valóságot, de itt nyíltan felvállalhatják az anonimitás miatt...


24F

2017. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Részben tükrözhetik.
2017. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a cipő fétises, láb szagolós, tapossál meg srác, valós lehet...
2017. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Haat azért gyanúsan sok itt a naiva (leku rváz a barátom néha fenyegetőzik de egyébként teljes az összhang és szeretjük egymást) vagy a másik, férfi megfelelője ( alacsony /csúnya /mackós/ nagyon vékony fiúként hogyan legyen szép barátnőm) vagy az abszolult "best of minden nap azon görcsölő srác, hogy mennyi jövedelemmel és autómárkával felel meg a mai nők igényeinek. :D
2017. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a statisztika .Sokat torzít ,de alapvetően fel lehet szorozni a népességre a számokat. Szóval van baj bőven,de a való életben ezek az emberek nem nyilatkoznak így meg,mert ott ciki lenne.Inkább jó pofát vágnak mindenhez ha éppen látják őket ,aztán otthon sírnak.
2017. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon remélem, hogy a legnagyobb része túlzás vagy kamu, mert ha nem...

Mindenesetre biztos, hogy van itt egy rakás fejletlen lélek is, akik komoly problémákkal küzdenek, emiatt feszültek, kötekedők, műveletlenek és társai. Vannak, akik szimplán csak buták, mint egy marék föld. Ez a legszomorúbb.

2017. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy kamu.
2017. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Ezeket a kérdéseket 1 ember is kiihatja 10.000 X.

Am meg ide direktbe a sok rinya gép jár. H jaj istenem nincs nőm mit csináljak ?


Most komolyan ezt vadidegen emberek mondják meg neked aki felnőtt 20-n 30 éves ember vagy ? (WC-re még eltudsz menni ?)

Ha tesznek a fejedre a nők annak valszeg oka van.

De ezt magyarázni kb olyan mint Mussolini világuralmi tervei. Sajnos úgy sem értenéd meg.


A másik csoport meg a direktbe a nők a hibásak mindenért c rész. Most nehogy már szempontba vegyük azt h a nők is. Érző értelmes lények nem sorozat gyártott Swift-ről beszélünk. Ha nem állnak le veled az nem az ő hibájuk.


Am meg itt remekül kijön a legalja magyar mentalitás h neki mért jó ő mért sikeres ?

Mer bizonyára emberek milliárdjai akadályoznak meg abban h egzisztenciát építs / karriert.

Hogy ne egy elhízott disznó legyél hasi zsírral / sör hassal.

Persze a rinya az könnyebb. A bűnbak képzés.


Szemét nők! Nem állnak velem szóba! Lassan már ott tartunk h a melegek igényesebbek mint elég sok heteró pasi aki zsírdisznóként is azt hiszi hogy ő itt a David Beckham. Amikor ez még a nem létező intelligenciával is párosul értsd "Én mindet tudok" című egybites agyúak.


Komolyan az v mi siralmas. Ez a tipikus mindenért sír a szám mindenki hibás. (Egyetem óta én is értem a Diplomások társkeresőjének a relevanciáját. ) Persze az asszony csináljon mindent mert te ülsz a tv-n sörrel a kezedben. Hát én se szívesen lennék rabszolga egy ütnivaló tahó mellet. Pl ilyen nagybátyám.


És akkor az ilyen nem érti h mért nem kell senkinek.

Na jöhetnek az elvtársak lepontozni.

2017. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

Nézd... ahogy itten már elmondták mások is: ez a való világ problémás szelete - nem véletlenül, ugye...

De!

Ha egy picit számolsz, rájöhetsz, hogy a zűrös emberi dolgok kábé napi 50-60 kérdést eredményeznek, és azok is sokszor ismétlődő kérdések. Sőt, néha ismétlődő kérdezők!

Ez a kérdésmennyiség egy 10 millás országban - a népességre vetítve - bizony elhanyagolható mennyiségű problémás egyedet (itt most nem az "elveszett az aranyhörcsögöm, jajj öngyi leszek" c. kategóriára gondoltam, hanem a komolyakra) jelent.

2017. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!