Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit jelent számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit jelent számotokra a "finom nő" kifejezés?

Figyelt kérdés

Valószínűleg minden férfi álma egy ilyen nő lenne, csak elég rossz irányba ment el az egész párkeresősdi.


Véleményem szerint a finom nő sosem káromkodik, sőt, eléri, hogy a társaságában lévők se tegyék, sosem vulgáris, ismeri az illemet, tudatában van a nőiességének, vonzerejének, de sosem kérkedik vele, szerény, kihozza a férfiakból az úriember-viselkedést, értékeli a bókokat, az apró gesztusokat, a kedvességet, az udvariasságot, nem fukarkodik a "köszönöm" szó használatával, elvárja, hogy meghódítsák, szüksége van az udvarlásra, az érzelmekre, és úgy általánosságban fontos számára a szerelem. Igazi férfiként lehet mellette viselkedni, mert teret ad ehhez.


Jól látom a dolgokat szerintetek? Ha igen, mivel egészítenétek még ki a felsorolást? Valóban közel van az álomnőhöz az a típus, amit felvázoltam? Mi az oka, hogy manapság ritka az igazán finom nő, és ha van is ilyen, szinte mindig foglalt?



2017. ápr. 29. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a vénlány keresztanyám jut róla az eszembe. Annyira finom úrilány volt, hogy az is maradt. :D
2017. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ízléses ruházat, smink (nem túlzásba víve), normális frizura, nem túl harsány jellem, valamennyi értelmiség elfoglaltság (nem kell, hogy kizárólag színház-könyv vonalon mozogjon, de nem árt, ha nem a Farhátok közt az egyetlen ami érdekli).


Nekem egy ilyen típusú nő a finom nő.


Nem ez az egyetlen tökéletes típus, de szeretem az ilyen nőket.

2017. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Amit felvázoltál már kissé sznob. Már ami a káromkodást illeti. Hogy éri el, hogy mások se tegyék ? Rászól, összerezzen, méltatlankodik ? Lehet nyugodtan káromkodni ha: idéz, ha indulatot fejez ki(ténylegesen dühös). Te nem vagy szürke Gandalf, ez a nyelv nem morguli nyelv, ahol élünk pedig nem Elrond háza. :D. Ha még csak gondolkozol ezeken, karót nyelt ne legyél semmiképp.

30/f

2017. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Így van, a kérdező mát túltolta a dolgot, ez már nem finom, hanem nevetséges valahol.
2017. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
sosem káromkodik ez okés, régen én is sokáig kényelmetlenül éreztem magam, sőt társaságban sosem káromkodok(úgy hogy férfi vagyok), a társaságomban lévők nem az én felelősségem, mondjuk egy nő ha segítő szándékkal körülírja, hogy ez miben hátráltathatja a kommunikációja hatékonyságát, és nem úgy győzi meg, hogy ne beszélj így, mert csúnya, akkor okés. Az úriemberséget ha kihozza az emberekből, akkor most elmondom, hogy nem sok sikere lehet a srácoknál(vagy ha erőltetetten ezzel próbálkozik). Mármint attól függ mit értünk ez alatt. Kinyitja a srác az ajtót, óvatos, figyelmes lesz a nő igényeivel kapcsolatban, mert eléri hogy annyira fontosnak tekintsék? Nem hinném hogy ezt a legtöbb férfiból ki tudná csikarni a tapasztalatlanokból viszont mindenképp. A többi dolog okésnak tűnik.
2017. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 Úgy éri el, hogy képes olyan légkört teremteni beszélgetés közben, ahol a káromkodás fel sem merül - sem az ő részéről, sem a férfiéról. Szerintem abszolút nem sznob, amit leírtam, csak annyira ritka, hogy már-már megfoghatatlan a férfiak számára az ilyen attitűd. Sok múlik azon, milyen neveltetésben részesült egy nő fiatal korában, ill. hogy milyen viselkedésmintákat látott az édesanyjától. Tudat alatt minden nőnek példaképe az édesanyja, ahogy a fiúknak is az édesapjuk.
2017. ápr. 29. 12:56
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy f.a.sz.s.á.g. (Azért írtam csak így, mert tök jól esik a társaságodban káromkodni, amúgy sose tennem.) :D

Nekem NEM követendő példa a szüleim élete, és roppant büszke vagyok rá, hogy teljesen más életet élek.

2017. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mekkora prosztó vagyok,hogy nem azt mondom,hogy "a csudába!",ha belerúgok az ágyba :DDDDD Hanem egy jólesőt baxmegelek. Jó,nem minden második a szavam a b betűs szó,mint a Kiss Ádám vicceiben,de néha eleresztek egy csúnyább szót.

A " Farhát Köztöt" sose szerettem,néha megnézek jutyúbon egy-egy színházi darabot,a musicaleket szeretem,bár a Rómeó és Júlia magyar verzióját nagyon eltolták anno.

Még a bókokat,kedves gesztusokat,stb. is tudom értékelni,pláne úgy,hogy nem sokat kapok.

2017. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Amit leírtál kérdező, az egy igazi karótnyelt prűd p.i.csa. Kéne ilyen a halálnak, ez nem nőiesség.
2017. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Álomnő, istenem mikor huszonévesek beszélgetnek egymás közt :D Na de mi is pont ugyanilyenek voltunk.


"Sosem leszek olyan mint a szüleim" stb, nem hát, teljesen másféle hibákkat fogsz elkövetni.

2017. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!