Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte mindenki "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindenki "normális" párt szeretne találni. Kinél mit takar a "normális" kifejezés?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a válaszokra férfi és női oldalról is. Kicsit nézzünk most ennek a szónak a jelentése mögé: a normális pasi vagy normális nő kinek mit jelent? Létezik-e ilyen egyáltalán a mai világban?

2017. márc. 11. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

számomra a normális az amit én is nyújtok és alap:

hűséges, őszinte, tud normálisan kommunikálni, kedves, figyelmes

halad az életben, tehát nem lusta!

meg hasonló tulajdonságok fontosak számomra...


24F

2017. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Szinte mindenkinek vannak normái és szeretnék, ha mások ennek felelnének meg.

30/f

2017. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

teljes mértékben egyet értek kiadsammal


56/N

2017. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Esténként bohócnak öltözve vadászik az áldozataira, pán szexuális. Szereti a banánt, de utálja az egyszarvúakat.

Különösen fontos, hogy 43as lába legyen mert 4+3=7. Szeresse a természetet, főleg az enyémet.

Legyenek érdekes hobbijai, mint például a sasborotválás vagy rabszolgatartás.

2017. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tapsoljuk meg együtt a második válaszolót!


--


Nálam nagyvonalakban annyit jelent, hogy szélsőségektől és rosszindulattól mentes, becsületes, kompromisszumképes, tenni akar a haladásért, és van benne alázat a világ iránt. Azt hiszem, ezt lehet nemfüggetlen jellemzőként is kezelni.

2017. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Normális nem kell, mert normális ember engem úgysem tudna elviselni. Mellesleg, rég megtaláltam, aki elvisel.
2017. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
22%

Nekem nem kellene "normális" srác.

Én se vagyok az, a leendő partneremtől se várom el, hogy az legyen.

Mi az, hogy normális? Szerintem az, ami a társadalmi normák szerint elfogadott, átlagos, beleolvad a tömegbe, valami ilyesmi.

20/l

2017. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van egy kialakult értékrendje, ami hasonlít az enyémhez, és mindig kitart mellette (ez nagyon fontos). Konkrétabban, soha nem csalná meg a másikat, nem húzza le anyagilag, törődő, és elfogad olyannak, amilyen vagyok. Nem azért választ, mert nem talált jobbat. Társként tud viselkedni, és nem azért van együtt velem, hogy kiszolgáljam az elvárásait. Nem volt sok partnere, vagy esetleg nem is volt, mert jó emberismerő, és felismeri azokat, akiket el kell kerülni. Ha választ, akkor akár örökre kitart mellette.

(Férfi vagyok)

2017. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 RoseTyler ***** válasza:
Nekem azt jelenti, hogy megbízható, kiszámítható, felelősségteljes, illetve kellően rugalmas és alkalmazkodóképes.
2017. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lettem 0%-ra pontozva, mikor rendesen válaszoltam. Mindenkinek van egy normarendszere amely alapján válogat. Ez többé-kevésbé egybe vág a társadalmi normákkal, de inkább személyfüggő. Pl aki szerint normális a hűség, nem fog hűtlen embert keresni, vagy aki őszinte hazugot stbstb.

30/f

2017. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!