Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit értenek a nők azalatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek a nők azalatt hogy a netes társkeresőkön csak agyi defektes férfiak vannak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Antiszociális, hülye... beteg... eltorzult elméjű... idióta vadbarmok.
2017. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
regisztrálj föl nőként, olvass el 40 levelet és rájössz.
2017. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

jó biztos sok a péniszét elküldő 50 éves looser de ismerek olyan nőt hogy nemvalami szép beregisztrált lettis onnan fickója

a nők se jobbak,rámir a multkoris egy nő,aztán várja hogy én irjak

2017. ápr. 29. 19:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, te valamilyen kapcsolatban állsz Noémi Vágvölgyivel?
2017. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kérdező, te valamilyen kapcsolatban állsz Noémi Vágvölgyivel?


nem,mért?

2017. ápr. 29. 19:31
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmes férfiak hamar megunják ám, hogy a nők nem válaszolnak. Maradnak a kretének, azok akiknek nincs semmilyen más lehetőségük és azok, akik sportból fektetik végig az összes nőt.
2017. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Szokásos előítélet. Pár hülye miatt szívnak a többiek.


De értheti azt is, hogy hiánycikk arrafelé a céroni felsőtest, Ecclestone vagyon, Havas Jon fej, dzsémzbond/serlokholmsz-féle bunkó arrogancia

2017. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Azok a pasik vannak társkeresőn akiknek valamiért élőben nem megy az ismerkedés. Mert gondolj bele, egy jóképű férfi aki értelmes és magabiztos, aktív életet él, folyton körül van véve emberekkel. Eljár dolgozni, sportolni, bulizni, utazik és így mindig talál nőket élőben akikkel lehet kapcsolata/kalandja. Nem szorul rá hogy társkeresőzzön, max tindert nyomja egy részük ha gyors szexet akar. Akik a társkeresőn vannak velük valami nem stimmel. Vagy nem néznek ki jól, vagy buták, vagy iszonyatosan önbizalom hiányosok, vagy antiszociálisak, vagy lusták és nem járnak el sehova stb. Hát ennyi kb. Persze mindig vannak kivételek, de ez így 90%-ban igaz amit írtam.
2017. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8


Gondolom az "antiszocializmus" itt már azt is jelenti, ha valakinek kijön a gálája az émelyítő és felesleges bájcsevegéstől amit a "menők" szoktak csinálni.

2017. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nem értem a női logikát. Ha nő lennék és netes társkeresőzésre adnám a fejem, biztosan nem azokkal próbálnék beszélgetni, akik nekem írnak (pláne, ha hülyeségeket), hanem én próbálnám megsaccolni, ki annyira értelmes, hogy egyáltalán értelmes legyen egy esélyt adni a dolognak (ha más nem, hát a híres női megérzés révén).


Aki nem csinál semmit, csak arra panaszkodik, hogy nem azok kezdeményeznek nála, akiket szeretne, az eléggé nevetségessé teszi magát.

2017. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!