Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresőkön alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőkön alig írnak vissza, élőben folyamatosan zavarban vannak, ha meglátnak. Miért ez a színjáték?

Figyelt kérdés

Online társkeresőzök, alig alig írnak vissza. Ha küldök üzenetet, max elolvassák, vagy a profilom megnézik, de annyi. Nagyon kis (max 10 %) arányban válaszol bárki is.

Viszont nemrég pont abba futottam bele, hogy sikerült randit megbeszélnünk, találkoztunk, és szerencsétlen csaj olyan szinten zavarban volt végig, elvörösödött, rengeteget mosolygott, és láttam rajta hogy nagyon bejövök neki.

Online meg hűvös volt, és hideg....

Akikkel beszélek folyton mondják hogy belebuknak sikertelen randikba elmegy a kedvük stb. Nálam ez pont úgy van, hogy nehezen, ill alig alig tudom felkelteni a csajok érdeklődését, viszont élőben ha találkozunk, egy pillanat alatt én veszem át az irányítást, az első percben elárulják magukat hogy bejövök nekik piszkosul.

Szóval ezt a fajta színjátékot nem értem, sztem elég jó képeim vannak fent, ott mégis el vagyok semmizve. Még csak annyit se írnak h bocs nem.

26/F



2017. ápr. 26. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha túl jó, az is gyanús. Lehet azt hiszik, hogy kamu.
2017. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát azért mindent gondolnék, de azt nem hogy "túl jó" pasi vagyok.
2017. ápr. 26. 08:34
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Öcsi, nem zavarban vannak, hanem le akarnak koptatni, de még nem tudják, hogy, hogyan...


Ha tényleg akkora ász lennél, nem itt csorgatnád a nyálad... :D

2017. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

öcsi?

feltűnik ha valaki le akar rázni ember, nem ma kezdtem.plusz akkor nem ül ott velem több órát.

2017. ápr. 26. 09:02
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha egy nő online társkeresőzik,akkor elképzelhető hogy azért teszi ezt mert élőben nehezen megy neki. Mondjuk zavarban van a pasiktól, félénk.

Egyébként valószínűleg azért is ír röviden, ha ír, nem mert rideg, hanem mert nem tud/mer mit írni.

Én nagyon csacsogós vagyok írásban is, élőben is. Tehát ennek az ellentéte, és nem fogok zavarba jönni randin sem. Tehát amit leírtál, az totál érthető jelenség, és nem rólad szól, hanem őróla.

Ha meg jó pasi vagy, azért nem írnak rád. A gyikes hülyeségekkel ellentétben, a legtöbb nő nem is merne kezdeni jó pasival, mert kicsi az önértékelése.

2017. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"Nagyon kis (max 10 %) arányban válaszol bárki is."


És az neked nagyon kicsi?

Wtf???

A gyékás srácok itt - kábé rajtad kívül az összes - arra panaszkodik, hogy neki SENKI sem ír vissza, erre te jössz ezzel a 10%-kal.


Ember... szerintem egy társkerin Brad Pittnek se írnának vissza többen.

2017. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

"alig alig tudom felkelteni a csajok érdeklődését, viszont élőben ha találkozunk, egy pillanat alatt én veszem át az irányítást, az első percben elárulják magukat hogy bejövök nekik piszkosul. "

1. a 10% VÁLASZ A K. JÓ.

2. Ha bejössz nekik piszkosul, akkor tulajdonképpen mi a bajod? Te irányítasz, azt írod. :O

2017. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

személyes találkozon sosincs baj!

csak addig nehezen jutok el, emrt online valahogy totál semlegesek, hiába írok bármilyen témát, vagy veszem viccesre.

2017. ápr. 28. 14:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj inkább élőben -> probléma megoldva!
2017. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

Párszor már eljutottál randiig, ahol oda voltak érted.

Azok a nők mind nem kellettek neked?

2017. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!