Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jó nőkkel a pasik általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó nőkkel a pasik általában feltűnően kedvesek szoktak lenni vagy inkább bunkók?

Figyelt kérdés

Aki dekoratív, csinos nőnek tartja magát és szingli, mit tapasztal? Kedvesen, nem tolakodóan állnak inkább hozzátok, az úriember-énjüket elővéve, vagy inkább az a jellemző, hogy "na, majd én visszarántalak a földre, anyukám, nehogy elszállj", vagyis a kihaénnem, nemtörődöm, érzéketlen, tapló viselkedés?


Melyik imponál a kettő közül? Amelyik magasba emel vagy amelyik inkább visszaránt a földre? Vagy kezeljen tisztelettel, mint ahogy bármelyik nőt kéne, és akkor az rendben van?



2017. ápr. 30. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Bunkók nem szoktak lenni (én sem velük), inkább az "úriember-én" jellemző. Kicsit abvivalens érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, úgy értve, hogy tudom/látom, hogy ez csak és kizárólag a kinézetemnek szól, és tudom/látom(!), hogy aki kevésbé volt szerencsés a "genetikai lottón", annak már nem adják meg ugyanezt az előzékenységet, kedvességet, stb. - persze kivétel itt is van. A lényeg, hogy emiatt nem igazán esek hasra az ilyen "látszat-úriemberkedő" pasasoktól, sőt, amelyik látványosan legelteti rajtam a szemét, az kifejezetten taszít is - úriemberkedés ide vagy oda.
2017. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát változó, szerintem három féle férfi van:

1, el lehet mondani hogy a jó testű egoista nem lelki roncs pasik azért nem esnek hanyatt és határozottan közelednek. Persze tudom hogy csak ki akar használni, hülyít és szexet akar más nem, de ennek alapján kezelem én is őket, kihasználom stb.

2, az átlagos pasik, mondjuk átlagos külsővel, nem túl határozottak, nem túl félénkek, ők ideálisak kapcsolatra, mert belőlük még bármi lehet, és a lelkük valószínűleg nincs torzulva mint a feltűnően szép és ocsmány embereknek. Ők olyan normál módon közelednek, kell nekik pár jel és bátorítás, de a döntő pillanatban mindig határozottak.

3, és végül vannak a mentálisan súlyosan sérült, önbizalomhiányos, igénytelen, csúnya férfiak (akik itt kiirják a nőgyűlölő kérdések többségét) akik akárhogy tepernek nm jutnak nőhöz. Na ők élőben nálam még soha nem közeledtek, inkább csak neten, akkor meg ilyen pincsi kutya szinten, hogy 100%-ban meg akarnak felelni, úgy viselkednek ahogy én elvárom, pitiznek stb. Nem igazán szoktam ezzel a réteggel foglalkozni, egyébként néha van köztük értelmes, de hát a külsejük alapján sose lehetne semmi.

2017. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért kellene végletben gondolkodni? Imádom, ha önmagam lehetek, közvetlen, feszélyezettség nélküli kapcsolat alázás vagy felmagasztalás nélkül. Nehezen lehet elképzelni az ilyet? :)
2017. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Én általában a két végletet és a semlegeset tapasztalom férfiak terén. Tehát vannak intelligens, illemtudó férfiak, akik kedvesen viselkednek velem, és vannak a gyökerek - legtöbbször az utcán és a tömegközlekedésen - , akik bunkók, magukat "felsőbbrendűnek" tartó stílusban beszólnak, stb. És vannak olyanok is, akik megnéznek (vagy feltűnően vagy kevésbé látványosan), de nem tesznek semmit, nem mondanak semmit.


Ami pedig a kérdés másik felét illeti: nekem az udvarias, illemtudó férfiak jönnek be. Nyilvánvalóan nem kell az egekig magasztalni a nőt, de azért a tisztelet legyen meg (természetesen kölcsönösen). Engem főként az intelligenciával, udvariassággal és jó humorral lehet levenni a lábamról, és még véletlenül sem a bunkó, tahó stílussal.

2017. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a hölgy modorától is függ. Én mindig igyekszem mindenki felé tisztetet és nyitottságot közvetíteni, mosolyogva köszönök, ha olyan helyen vagyok, ahol ez aktuális, akkor "köszönöm szépen" és hasonlókat használok és hasonló "hölgyes" apróságok, szeretek ilyen lenni.:)


Hogy a külső vagy ez okozza, azt nem tudom, de ahányszor csak kellett, készségesen segítettek nekem mindenben, volt, hogy üzketekben a kötességükön kívül is bajlódtak velem, nagyon kedvesen reagáltak. Volt, aki bókolt is, ilyesmi.:) Egy kezemen meg tudom számolni, hány emberrel találkoztam, aki bunkón viselkedett volna velem caak úgy.


Szerintem egy férfi úriemberségét az határozza meg főként, hogy mit sugall a nő viselkedése.:) Ha azt, hogy "mi most így kommunikálunk és én tisztellek és tartalak annyira, mint magamat", akkor azt is kapom vissza.:)


Hogy mi imponáló? Ez.:) De nem veszem magamra, ha valaki kicsit csípősebben is fogalmaz, általában ha tényleg nem csak poén, a következő mondat után rendezzük a keretet akár anélkül is, hogy ezt konkrétan szóvá tenném neki. Csak úgy viselkedem vele, hogy ne találjon fogást rajtam és akarjon valami ócska kis libaként kezelni.:P


20L

2017. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Velem inkább kedvesek szoktak lenni, előzékenyek. Önmagában ez nem fogja lerántani rólam a bugyit, de az biztos, hogy több esélye van rá ezzel, mint a bunkózással.
2017. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Én határozottan több kedvességet és több bunkóságot is kapok mint az átlagosabb barátnőim.

Sok férfi próbál velem ismerkedni utcán, buszon és ilyenkor nagyon segítőkészek csomagokkal, bőröndökkel stb. Ha erről mesélek az átlagosabb barátnőimnek néznek rám nagy szemekkel, hogy velük miért nem ilyen kedvesek :/

A másik véglet, hogy jóval több bekiabálást, kéretlen véleménynyilvánítást is kapok. A bunkók általában a kisebbség és az alkoholisták köréből kerülnek ki nálam.

23/N

2017. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Velem általában kedvesek és figyelmesek, udvariasak.


Volt olyan is, hogy valaki bunkó volt az elején, aztán rájött, hogy nálam ez nem pálya és nem vagyok idióta p*tsa, utána meg átment a " rendes srác" szerepébe sűrű elnézések közepette. ( nyilvánvalóan megfektetés céljából volt az egész, de egyik módszere sem jött be, mer átláttam a szitán)


Szerintem egy "igazi" nőnek a figyelmességgel lehet felhívni a figyelmét, a bunkózás max a tiniknél válhat még be. Számomra a férfi itt kezdődik, az apró figyelmességekben, amit a nő felé mutat. ( Végső soron flört közben is a férfi próbálja magát a legjobb színben feltüntetni a nő előtt, és ennek a sok közül az egyik formája az a figyelmesség, apró gesztusok, amit a nő felé mutat. A tahó megjátszás az valami labilis, esetleg személyiségzavaros embereknél jöhet be, akik amúgy is hajlamosak az alárendelt szerepre.)

26N

2017. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
58%

Szerintem személyiségfüggő. Van, aki totál idiótának néz, és leereszkedően, kioktatóan beszél velem, mert szőke fiatal nő vagyok, csinos és szeretek sminkelni, ergo nyilván totál hülye és ostoba :D :D


Amúgy én általában kedves szoktam lenni, azt is szoktam visszakapni.

Igazából nekem nem kell, hogy vadidegenek kinyalják a s-ggem, de nem szeretem, ha valaki ok nélkül bunkózik, mert én is tudok bunkózni, ha akarok, és annak meg mindig a másik fél sértődése a vége, mert általában én szoktam jobb lenni a bunkózásban :D

2017. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5: Azért ez nem teljesen így van szerintem. Én is ugyanúgy viselkedem, ahogy te - a leírásod alapján - , mindig kedves, mosolygós, tisztelettudó vagyok, mégis rengeteg bunkó pasi megtalál a városban, beszólogatnak, fütyülnek, hümmögnek ésatöbbi.

#4 voltam

2017. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!