Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, igaz, hogy a bőrkabá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, igaz, hogy a bőrkabát nagyon férfiassá tesz egy férfit?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk van egy külsőre nem túl vonzó pasi, aki belebújik egy fekete bőrdzsekibe, máris vonzóbb lesz a szemetekben? Tudjuk, hogy nektek igazából egy férfinál az összhatás a fontos - egy-egy ruhadarab(pl. egy bőrkabát) ennyit tud dobni egy férfi külsején?


Mondhatjuk, hogy ha valakit a nők nem vesznek észre, akkor azt tanácsoljátok első lépésben, hogy az öltözködését turbózza fel? Például egy bőrdzseki beszerzése előrelépést jelenthet?


Abból fakadhat ez, hogy a nők buknak a motoros rosszfiú-típusokra, mint pl. Lorenzo Lamas?:)



2017. ápr. 30. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A férfiasság mástól függ de bejön a bőrkabát, nekem is van :)
2017. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem
2017. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"#4 Szóval te vagy az összes nő egy személyben. Értem, akkor tényleg bukta az állításom:)"


sorozatban írják, hogy nem ettől függ, erről csak ennyit.


egyébként rád nézve probléma, ha az én állításomat mindenkire rávonod. csak a saját gondolatomat osztottam meg, azonban, ha már egy valaki cáfol egy állítást, akkor valóban bukta az egész! :)

2017. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ezek jól néznek ki

2017. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a férfias, hogy tetszik a férfinak valami ruházat, megveszi és viseli, ízlésesen összeállítva és nyilván tiszta állapotban.


Nem kérdezősködik, hogy mit vegyen fel, ha nőt akar felszedni, hanem maga dönt, mi illik hozzá és azt hordja. Ennélfogva egy rózsaszín pólós férfi is lehet vonzó, nem a bőrkabáton múlik.

2017. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Utalom a borkabatot, a borcipot, a bortaskat, az irhabundat stb.

Ezektol csak gyokernek latom az embert.

Ha mubor akkor nezhet ki jol.

2017. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az a férfias, ha egy férfi nem a ruházatára helyezi a hangsúlyt
2017. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk bejön a bőrkabát, de attól, hogy megakad a szemem az illető pasin, még nem jelenti automatikusan, hogy tetszeni is fog. Szóval abban, hogy "nem vesznek észre", abban segít, de a vonzalom még nem lesz több.


Lorenzo Lamas viszont utoljára a Fejvadászban jött be, őőő... maximum 10-12 évesen, ha az ismétléseket is belevesszük. :D Bocsi. :)

2017. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha az illető férfi tudja, milyen fazonú, hosszú bőrkabát áll jól neki, és nem feszeng benne (és mondjuk nem vmi 2 nap után foszló kínai műbőr fos), jól tud kinézni, de nem instant siker azért.
2017. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!