Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan 25 +-os szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 25 +-os szűz férfit, nőt, akiknél totálisan érthetetlen, miért azok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tök jól néznek ki, emberileg sem találni bennük kivetnivalót, különösebben nem is gátlásosak, jó a beszélőkéjük is, járnak társaságba, vagányság is van bennük - szóval minden adott lenne egy kapcsolathoz, de mégsem volt még nekik semmi.


Ha beszélő viszonyban is vagytok egy ilyen pasival, nővel, mit mondanak, mi az oka, hogy ez így alakult? Szimplán csak nem jött össze és ennyi? Szégyellik vagy sem?



2017. máj. 1. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
De figyelj már. Tényleg ennyire muszáj kapcsolatban lenni? Olyan még sosem volt az életedben, hogy szingli akartál lenni? Hogy a sok pozitív dolog mellett, mégis inkább magadra akartál időt fordítani, élni, amit/ahogy/akivel szeretnél és nem tartozni valakihez, akár csak egy kis ideig is? Önállósodni lelkileg? Mert amikor magaddal vagy elfoglalva bizonyos gondolatok, megfogalmazódások is jönnek ám, ami párkapcsolatban nem biztos hogy eszedbe jut. Olyankor a lila köd elborít mindent, kitölti az agyad és csak az adott személyre gondolsz. Szép dolog, jó dolog, de olyan nehéz elképzelni a másik végletet is, hogy egy kicsit mással is foglalkozzon valaki?
2017. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Ja.


És nem, nem szégyellem. Tulajdonképp csak egyetlen egy nőt "bénáztam el" valahol életemben, az meg nem olyan sok.

Csak egyetlen egyet.

Az Igazit...

2017. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Nincs. Ismerek jól kinéző embereket, alapvetően normális vállalható személyiséggel, akik még szüzek annak ellenére, hogy 25+ évesek. De náluk igen könnyű meghatározni ennek okát, akkor is ha szerintük ez csak véletlen és a sors akarata.


Sőt tovább megyek, azok az ismerőseim, akik tartósan, több éve szinglik, pedig nem akarnak azok lenni, azok is okkal azok... Irreális elvárások, csak külsőre irányuló elvárások (de abból irreális), tökéletes hajszolása, kompromisszumképtelenség vagy csak szimplán nem ismerkedik senkivel, de azért várja a csodát... Ha valakivel hosszan beszélgetsz erről, valószínűleg rájössz a turpisságra amit nyilván okkal nem mondtak neked előtte...

2017. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Kettőt ismerek. Az egyik nő, aszexuális.

A másik egy pasi, rá már nem illik a kérdésben szereplő leírás. Elég nyomi, egy hétig ugyanabban a felsőben jár nyáron is, büdös, ha hozzászólnak akkor teljesen leblokkol, stb. Csak a plázacica típusú nők jönnek be neki..azért szűz.

2017. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Van egy nagyon szép,kedves,megértő,jófej kolléganőm,aki 36 éves.Mióta ismerem még nem volt pasja.Állítólag egyszer megkérdezték tőle,hogy mikor volt utoljára férfival,mire azt mondta,hogy soha nem volt.Később kiderült,hogy leszbikus és egy csajjal lakik együtt.
2017. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Igen, több nőt is.

Egyszerűen csak élik a mindennapokat, dolgoznak, képzik magukat, próbálják a barátaikat megtartani, azokkal találkozni.

Bíznak benne, hogy közben valaki majd egyszer többet lát bennük, és ki is mutatja.

2017. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
nem. Nem igen érdekel más nemi élete/beállítottsága. Ez szerintem magánügy!
2017. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen nőt 29 éves és aszexuális.
2017. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy egy pasi szerencsés génekkel születik, még korántsem hárul el az útjából minden akadály. Ha nem ismeri fel, vagy nem hajlandó megtanulni az ellenkező nem képviselőinek gondolkodását, lelkivilágát, eleve vesztesként indul a tartós kapcsolatok terén.
2017. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pár hónapja még ilyen voltam, magas, sokak által jóképűnek mondott, öltözködésre is odafigyeltem (persze nem öltönyben jártam mindenhová), bulizgattam is, ahol azért kezdeményeztem is (nem sokat, legalább annyit, mint egy átlagos srác szokott), sokáig mégse jött össze semmi.
2017. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!