Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magányos farkas (kései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányos farkas (kései szűz) pasik hány százalékának sikerül vajon kijönnie ebből az állapotból, mennyi csajozik be idővel közülük?

Figyelt kérdés
Hallottatok már olyanról, aki nagyon reménytelennek tűnt az életnek ezen a területén, de később valahogy mégis sikerült kijönnie belőle?

2017. ápr. 30. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg magányos farkas, akkor nagy valószínűséggel az is marad...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ,én is magányos farkas típus vagyok,volt már barátnőm,de mivel még fiatal vagyok csak púpnak éreztem a párkapcsolatot,mindenkinek megvan az oka hogy miért magányos,most találtam olyan lányt aki nem telepedne rám,majd meglátjuk mi lesz.
2017. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen.
2017. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Van több ilyen ismerősöm, és az én mintám alapján egynek sem.



Van olyan, aki 30 éves múlt, még érintetlen, de amikor egy csaj majdnem rámászott (szó szerint), akkor ahelyett, hogy kihasználta volna a lehetőséget, marha szánalmasan és gyáván elmenekült a szitu elől.


Egyébként náluk is megjelenik ami a sokáig szűz nőknél, hogy ha már eddig vártak, akkor elkezdenek valami űbertökéletesről álmodozni, a 30+ éves szűz pasikat meg ritkán próbálják palvinbarbik megkaparintani

2017. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverom 30 felett vesztette el, azóta is jól megvannak a lánnyal (nem egy topmodell, de őszintén szeretik egymást). Én 29 évesen vesztettem el (nem fizetőssel :D), nagy változást eddig nem érzékelek utána, de azért jó érzés volt "túlesni" ezen is egy szimpatikus nővel.
2017. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbbnek soha, mert a külsejük miatt nincs sikerük, és az ritkán szokott előnyére változni huszon-harmincévesen.
2017. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kettes remekül megfogalmazta, hogy számos oka lehet, ha valaki gyakran magányos. A lehetséges okokat kiegészítem avval, hogy faluhelyen rekedt férfiak egy részének nincs miből válogatni, mert sokan foglaltak, házasok már, a többiek meg esetleg túl fiatalok.


Esetemben hozzájön, hogy valami eszméletlen alacsony intelligencia szint és érzelmi hányados jellemző a falumbeliek többségére. Felszínesek, képmutatóak, alacsony az értékrendszerük, és nem kevés közülük bűnöző életmódot folytat.


Mégis miből válogassak...?

Alja népből nekem nem kell nő, inkább maradok magányos.


Elég nekem nyaranta, amikor alkalmi is megteszi más településekről.


Barátnőm meg volt már, nekem is csak púp volt a hátamon jóformán, egy idő után,

nem volt az érzelmi intelligencia tetőfokán a nő, úgyszólván.


Tehát kérdező, te a szűz pasikról érdeklődsz, vagy a magányos farkasokról? Bár biztos vannak olyan férfiak is, akikre egyszerre mindkettő jellemző,

de vannak, akikre csak az egyik áll fenn.

20 éves korom óta nem vagyok szűz.

2017. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!