Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nah, kinek lenne ez az ajánlat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah, kinek lenne ez az ajánlat vonzó? Mai gyöngyszem. Csak szórakoztatásképpen osztom meg veletek. De rámutat arra is, hogy a férfiak közül is páran érdekesen ismerkednek, és érdekes elképzeléseik vannak nekik is.

Figyelt kérdés
"Szia xy vagyok, de Őszinte leszek. Talán ilyen hölgyel tudnám elképzelni mint Te vagy az újrakezdést,sajnos korban elszaladtam meletted.Ha mégis kivételt képeznél velem,egy ismerkedés erejéig,kérlek írj.Soha nem tudhatjuk mit hoz a jövő. Keresek egy nőt akit a tenyeremen hordhatok. Zöldséges vagyok, Szlovákiában van 2 boltom, túlsúlyomból kifolyólag magas a cukrom vérnyomásom pánik és szívbeteg vagyok.Kell egy nő, aki segít nekem átviszi az árut a 2 boltban és ott árul, vezeti a háztartást, mos, főz, takarít és az ágyban is jó. A zöldségezés csak heti 3 nap lenne a többi napokon a szomszédos kocsmában kéne kiszolgálni. Ha megfelelsz nekem az ágyban is, akár rögtön hozzám is költözhetnél."
2017. máj. 1. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a tenyéren hordás, akkor mi lesz szegény nővel ha egyszer leteszik abból a tenyérből :D
2017. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%
Ez csak vicc ! Ez egy jó pasi lehet !
2017. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

És ebből milyen következtetést kívánsz levonni?

Én pl. azt, hogy nőktől nem azért nehéz hasonlót mutatni, mert ne lennének hasonlóan elmés versenyzők, hanem mert ők rendszerint még neten sem kezdeményeznek. Nekem egy hasonló volt eddig, de nem mentettem el. :)

2017. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez a szoveg akkora trollkodas hogy nem is lehet ra visszatrollkodni :D
2017. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet trollkodásnak látjátok, de ma írta nekem ezt az úriember.Mindenesetre a feladataimat azért, hogy őt megkapjam, már előre kiosztotta. :D
2017. máj. 1. 18:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mondtam pláne írtam ilyet : -aztakur-va!!!

/N.

2017. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Milyen vonzó már ne hülyéskedjetek, egy ilyen ajánlatot nem lehet visszautasítani. :D
2017. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb ha csak be kell segitened a vàllalkozàsba mintha ezt irta volna:

"Szia xy vagyok, de Őszinte leszek. Talán ilyen hölgyel tudnám elképzelni mint Te vagy az újrakezdést,sajnos korban elszaladtam meletted.Ha mégis kivételt képeznél velem,egy ismerkedés erejéig,kérlek írj.Soha nem tudhatjuk mit hoz a jövő. Keresek egy nőt akit a tenyeremen hordhatok ellenszolgàltatàsért cserébe.otthon van egy kinzoszobàm szeretném néha jol elverni a seggedet és kikötözni miközben kiszolgàltatva vagy én pedig kényeztethetlek..mesztelen medencézni velem az udvaron nem törödve hogy valaki meglàthat minket..nem sminkelhetsz nem hordhatsz szoknyàt a tulajdonom lennél..a keconk be lenne kameràzva mert féltékeny tipus vagyok..ja és lenne hàzassàgi szerződésünk pàr àltalam diktàlt ponttal..


Na szoval ha ismered kedveled a te kapott verziod jobb besegitesz a vàllalkozàsba viszed az àrut ide oda..

Az én verziom egy beteg birtoklo levele..

2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elszégyellem magam helyette is...


Szerintem nem troll, mert észrevételeim szerint aki ilyet ki tud találni viccként, az jól meg is tudja írni, és látszana belőle az abszurditás, ami az egész lényege. Ennek az írásnak pedig jellemző írásképe van, ami nem valami értelmes.

2017. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
Úristen xddddddddddddddddddd
2017. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!