Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 28-35 éves nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 28-35 éves nők, akik szinte csak tartalék szex ajánlatokat kapnak, hogyan lépnek tovább arra a pontra, hogy ezeket ne csalódásként fogják fel és a továbbiakban is keressék boldogságukat, komoly kapcsolatot kialakítva?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2015. júl. 21. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ezt hogy érted? Kispados vagy?
2015. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül egyszerű.... mivel én nem keresek tartalék szexet, ezért az ilyen ajánlatokat ignorálom, semmilyen hatással nincsenek rám. Nem másoknak akarok megfelelni, hanem önmagamnak. Ha én komoly kapcsolatot keresek, akkor nem érdekelnek a pitiáner kis puncivadászok...
2015. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom, hogy ez történt veled. :( Biztos nem a korod miatt van, hiszen én pont a húszas éveim végén voltam a legnépszerűbb a férfiak körében, akkor volt a legtöbb udvarlóm, akkor kaptam a legkomolyabb ajánlatokat és akkor válogathattam a leginkább a férfiak között, a férjemet is akkor ismertem meg.


Talán csak te érzed úgy, hogy már csak tartaléknak vagy jó és ez is sugárzik rólad. Változtass a hozzáállásodon, esetleg a külsődön, legyél gyönyörű, pozitív, érett, vonzó nő.

2015. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát... legalább megtudtuk, hogy nem csak a hímek közt nehéz a béták élete.


Én köszönöm a kérdést. Komolyan!

2015. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Táplálkozni lehet ezekből is. Van akit még csak szex miatt sem keresik. Fogdd fel pozitívumként és lép túl az ilyen ajánlatokon ha nem érdekelnek. Én legalábbis ezt teszem.


Egyébként osztom a kisugárzásos véleményt!


33N

2015. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen BÉTA? Ki talál ki ilyeneket, valami kókler hobbietológus?
2017. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!