Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan ember, aki annyira tele van hibákkal, hogy lehetetlen teljes mértékben elfogadni és szeretni őt?

Figyelt kérdés
Rá kellett jönnöm, hogy magamról tulajdonképpen ezt gondolom.
2017. máj. 1. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eddig még engem sem fogadott el és szeretett teljesen, de hinnem kell, hogy lesz majd valaki :) De ne ess az önsajnáltatás hibájába se, dolgozz magadon és ahhoz, hogy te is elfogadd magad, talán az a legfontosabb.
2017. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*azon
2017. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, az az egyetlen gond, hogy nem pozitív emberekkel vagy körülvéve, hanem olyanokkal, akik teljesen begörcsölnek már attól is, ha egy magabiztos embert látnak maguk körül.
2017. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 CascaraLover ***** válasza:
76%

Szerintem van ilyen, de az nem a környezete hibája, hanem saját maguké. Én menekülök a hozzád hasonló mentalitású emberektől, pedig alapjáraton empatikus embernek tartom magam.

Szedd össze magad, mert igazad lesz!

2017. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Nincs hiba nélküli ember. Mindenkiben van hiba, es mindenkit tud valaki/valakik szeretni. Nehezebb megtalálni, ha te magad nem szereted és nem fogadod el magad, de még akár így is lehetséges. Azokat a hibáidat, amiket le tudsz győzni, azokat kezeld, a többit meg fogadd el. Kívánom, hogy hamarosan szeretve legyél!
2017. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha én ugyan nagyjából békében vagyok magammal, de egyre inkább elhiszem, hogy ez lesz? :D Biztos vagyok benne, hogy nem vagyok rossz ember, de mivel se nem nézek ki jól, se nem vagyok extrovertált, a világ emiatt azt üzeni, hogy az vagyok.
2017. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy én ilyen vagyok, vagyis valami nagyon nem nem stimmel velem, mert minden nő visszautasít.

Az zavar a legjobban, hogy még esélyt se adnak ismerkedni, hanem ha elhívom őket egy randira rögtön visszautasítanak.

2017. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, de nem érdekel csak az, hogy minél hamarabb legyen már vége, mert szenvedés ez az egész így már.
2017. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. Megleszek én nő nélkül.
2017. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#4, amúgy ez a legkönnyebb, letudni az egész jelenséget annyival, hogy a mi hibánk és nekünk kellene feltápászkodnunk önerőből. Aha, hogyne.

Az a baj, hogy egyedül nem megy, nem is ment soha. Ha nincs még egy nyamvadt barátod sem, akihez úgy érzed, bármikor fordulhatsz bizalommal, ha az összes körülötted lévő emberen azt látod, hogy 0-24 a saját nyűgjeikkel vannak elfoglalva, akkor annyira ki leszel éhezve a törődésre, hogy az már szinte szánalmas lesz. Mit csináljak, ha kiadni sem tudom magamból azt, ami fáj? Hogyan lépjek előre?

Egyébként ne hidd, hogy a pesszimizmusomat mindenki látja rajtam, éppen ellenkezőleg. Megy a jópofizás napestig, mert mennie kell, aztán végül magamra maradok a gondolataimmal, hiszen senkit sem érdekeltek korábban. Ki nem néznék belőlem, hogy valójában így érzek. Simán lehet, hogy a kedves ismerőseid között is vannak ilyenek, csak nem vágtad le róluk.


Szomorú olvasni, hogy sokan jártok ebben a cipőben. Ha gondoljátok, kifejthetitek, hogy miért látjátok szarnak a helyzeteteket. Ahogy a 6. válaszban is meg lett fogalmazva, a társadalomnak nagy szerepe van ebben, én is folyamatos ítélkezést, intoleranciát tapasztalok mások részéről, ha valaki bármilyen tekintetben el mer térni az általános sémáktól, máris helytelenítő pillantásokat kap az emberek min. felétől, de a nyílt (verbális) támadások sem ritkák.

Kérdezem azoktól, akik azt mondják, változtatnom kellene: hogyan? Úgy értem, honnan vegyek hozzá elég erőt/motivációt? Mitől érezhetném úgy, hogy megéri majd? Illetve mi a helyzet azokkal a vonásokkal, amelyeket én szeretnék elfogadni magamban, de a közvélemény negatívan ítéli meg őket? Változzak megfelelési kényszerből?

Köszi azoknak, akik hozzászóltak.

2017. máj. 1. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!