Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ember akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember akinek a párja pontosan az ideálja?

Figyelt kérdés

Vagyis, hogy pontosan úgy néz ki mint amilyen párt mindig is szeretett volna.


Nem jó válasz a


"Elfogadható"

"Elmegy"

"Nem rossz"

"Kit érdekel"

"Elfogadtam"

"Ezt dobta a gép de mivel szeretem elnézem"

"Nagyon bejön, de nem teljesen ideálom"

"Akkor lett ez az ideálom mikor megismertem"

"Mindegy, mert szeretem és a lényeg" (mert nem erre vagyok kíváncsi, hanem hogy létezik-e a dolog.


Pontosan hogy az létezik-e hogy az ember fiatalon elképzel egy párt egy bizonyos kinézettel - van-e olyan aki pont "vele" jött össze?



2014. nov. 29. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, tudok válaszolni, de mikor végig olvastam a kérdést, és megláttam, hogy a külsőre vonatkozik, rájöttem, hogy nem.

Soha nem volt külsőleg pontos ideálom, még fiatalon sem.

2014. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.

Bár tegyük hozzá gyorsan, nem amiatt jöttem vele össze, mert külsőre "olyan, mint amilyenről kistiniként álmodtam".

2014. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


Belsőre idálod volt vagy van? :) Őket könnyebb megtalálni, bár az is nehéz feladata az embernek.

2014. nov. 29. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, belsőre már konkrétabb ideálom volt: magabiztos, talpraesett, céltudatos, beszédes, vicces, gondoskodó, érzelmes, érzékeny, hűséges, ragaszkodó, megértő és nagyon-nagyon szeressen engem. :) A férjem pont ilyen, úgyhogy mondhatom azt, hogy valóra váltak az elképzeléseim.

Külsőleg sem volt persze teljesen mindegy, de nem voltak olyan kitételek, hogy szőke legyen, vagy barna, vagy 170, vagy 190 cm.

1-es voltam.

2014. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmnek jött össze olyan fiúval, aki teljesen az ideálja. 2008-ban ismerkedtek meg, azóta már házasok, és úton van hozzájuk a második baba. :)


25/l (egyidős velem)

2014. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is belső ideálom volt mindig, ennek a férjem 100%-ban megfelel. Vagyis hűséges, szeretetteljes, nyugodt, két lábon a földön áll, remek a humora, szeret táncolni, és mindig nyit az új dolgok felé. Külsőleg annyi volt az ideálom, hogy magas, mackós, sötét hajú, mély hangú férfiak fogtak meg mindig, ezeknek is mind megfelel.
2014. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem teljes mértékben az ideálom a férjem, belsőleg, és külsőleg is. Fiatalabb nálam egy kicsit, 190cm magas, sötétbarna haj, barna szem, borostát hord, enyhén mackós testalkatú, helyes arcú. Tökéletes:)


Neki is én vagyok az ideálja belsőleg és külsőleg is. Amolyan álomnő volt neki mindig is, egy természetes szőke, világoskék szemű, magas, telt nő:)

2014. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!